Łukasz Szewczyk21.06.2009 (12:55)3 komentarze

Rusza Kino Letnie Orange

Rusza filmowe lato komórkowej sieci Orange. Dwa popularne turystyczne kurorty na cały lipiec i sierpień zmienią się w wakacyjne kino pod gwiazdami. Dodatkowo uruchomiony zostanie także specjalny filmowy pociąg.
"Przez całe lato w Sopocie i Zakopanem będzie można oglądać największe hity filmowe. Kina letnie powstaną na Molo i przy Krupówkach, a seanse będą codziennie po zachodzie słońca i za darmo. W zależności od tego, gdzie spędzicie wakacje, filmy obejrzycie na leżakach plażowych lub drewnianych góralskich ławach" - informuje rzecznik prasowy sieci Orange.
To jednak nie koniec atrakcji. PKP Intercity, jako oficjalny przewoźnik Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2009 wraz z organizatorami, przygotowała specjalny Wagon Filmowy. W mobilnej sali kinowej, kursującej pomiędzy Tatrami a Bałtykiem, projekcje filmowe odbywają się non stop. O tej samej godzinie widzowie Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2009 oglądają ten sam film zarówno w Zakopanem, Sopocie jak i Wagonie Filmowym. Wagon Filmowy nie jest objęty rezerwacją miejsc, wystarczy ważny bilet na przejazd pociągiem.

Uruchomiono także specjalny serwis internetowy akcji - www.orangekinoletnie.wp.pl pod którym można zapoznać się między innymi z filmowym repertuarem na lipiec i sierpień 2009.
Blog TP/OrangeKinoLetnie.wp.pl

Komentarze (1 - 3 z 3)

tak i każdy kto choć raz podróżował tym pociągiem (zakładając że miał farta i udało mu się do niego wepchąć) np na majówkę w obojętnie którą stronę już chyba do niego więcej nie wsiądzie. kilka godzin podróży w totalnym ścisku na korytarzu przy nieczynnej toalecie. Bezcenne przeżycie.
A co do oferty filmowej to wolałbym dostać w końcu jakąś fajną ofertę zamiast kina
 0  
To chyba generalny problem polskich pociągów, że są przepełnione. Oferta filmwa zawsze mogłaby by byc lepsza ;)
 0  
Filemon, są przecież fajne oferty, prepaidy Orange są niczego sobie, zwłaszcza zetafon i NOG z darmowymi minutami.
 0