Łukasz Szewczyk02.07.2009 (14:19)23

Play wprowadza duże pakiety internetowe

Play wprowadza do swojej oferty nowe pakiety internetowe, które pozwolą obniżyć koszty korzystania z Internetu w komórce. Oferta charakteryzuje się dużymi limitami, jednak ograniczona jest jedynie do sieci własnej operatora.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 23)

Bardzo ciekawa jest bezpłatna mozliwosc korzystania z internetu w telefonie przy pierwszej aktywacji pakietu internetowego.
 0  
co z tego, że bezpłatna jak w paru miejscach w Polsce? :D
 0  
ponad 350 miast, miasteczek to nie pare miejsc, bez jajec...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 2 lipca 2009 o 14:26:57 przez uzer).
 0  
to paręnaście :P
 0  
za DUZO JAK DLA MNIE SREDNIO ZJZYWAM 12 MB A DO NETU TO MI SIE NIE OPLACA BO MAM PLAY ON LINE.
 0  
Ja tylko czekam by Play zainstalował swoje anteny w miejscach wypoczynku Polaków jeziora góry itd... dla mnie pojezierze łęczyńsko-włodawskie i jezioro Piaseczno się liczy ale jak na razie cisza i spokój niestety... nawet zwykłego nadajnika nie ma za blisko... http //bts-gsm(dot)eu/uke/wszystkie
 0  
Super super super!!! Coraz i coraz i coraz tańszy internet. Dwa lata temu to strasznie drogie kosztowały. A teraz jest miłe korzystania internetu. Polecam!
 0  
no no czekałem na te pakiety od pół roku - tyle nad nimi pracowali ale nareszcie :)
 0  
A kiedy tańsze pakiety dla Fresha? ;]
 0  
2wazne rzeczy:1definicja 'strefy taniego internetu' oznacza zasieg 3g/edge sieci p4 oraz blokada transferu w polkomtelu.ogolnie 1urodziny pol bardzo udane..czemu jeszcze mam zasieg 1km od domu?play-do ostrej budowy sieci
 0