Michał Rogowicz08.07.2009 (12:56)4 komentarze

50 proc. więcej przy doładowaniu w Mobilking

Wirtualny operator komórkowy, Mobilking, wprowadza nową promocję dla użytkowników. Od 8 lipca do 31 sierpnia 2009 roku, użytkownik, który doładuje konto za kwotę co najmniej 20 zł, otrzyma 50 proc. więcej.
Dodatkowe pieniądze można wykorzystać na połączenia głosowe, SMS, MMS, roaming, usługi premium, itp. Bonusowe 50 proc. można otrzymać przy doładowaniu za co najmniej 20 zł przy pomocy dowolnych sposobów dystrybucji kart.
Doładowanie dodatkowe nie przedłuża ważności konta i nie można go przekazać innemu użytkownikowi.

Jeśli klient w ciągu obowiązywania promocji, suma bonusowego doładowania przekroczy 500 zł, to może zostać pozbawionych następnych profitów.
Mobilking

Komentarze (1 - 4 z 4)

Powiem szczerze, ze od dluzszego czasu nosilem sie z zamiarem zmiany operatora. Uwazalem, ze cena za minute polaczenia - 39 gr jest, jak na obecne polskie warunki, za wysoka. Podobnie z smsami - 15 gr. Ale teraz, w trakcie trwania promocji okazuje sie, ze cena za minute polaczenia jest nizsza o okolo 50 %, a zatem wynosi okolo 20 gr/min. Sms`y 7,5 grosza. Taka oferta mnie sie podoba. Wiec jak na razie zostaje w Mobilkingu! Juz teraz czekam na zapowiadana zmiane oferty. Wszystko ma byc jasne juz w przyszlym tygodniu - czekam z niecierpliwoscia.
PS. Pozdrowienia dla wszystkich tych komentujacych, ktorzy potrafia kulturalnie oraz merytorycznie brac udzial w dyskusjach (wpisujac komentarze).
 0  
Przy gratisie 50% do doładowania efektywna stawka wynosi 26gr/min. a to jest już bardzo przyzwoicie tym bardziej, że także do Play a i dzwoniący do nas nie są narażeni na wyższy cennik tak jak w Play.
Myślę, że to jest taki bonus na wakacje a w przyszłym tygodniu jak mBank przedstawi swoją nową ofertę wówczas MK zaprezentuje swoją. Cennik podstawowy musi zostać obniżony do 25-29gr/min.
 0  
Nie wiem co myśleć bo wczoraj otrzymałem sms że promocja dotyczy wszystkich doładowań na każdą kwotę.A tu czytam że nie mniej jak 20zł.
 0  
Sprostowanie od Paweł M.: rzeczywiscie efektywna stawka za minute polaczenia to NIE 20 gr/min, lecz, jak nadmienil Akram, 26 gr/min. Natomiast rzeczywista cena za 1 sms to 10 groszy. Przepraszam.
 0