Łukasz Szewczyk27.07.2009 (13:29)23

Plus: Szybki Internet w całej Polsce

Komórkowa sieć Plus szykuje się do technologicznej rewolucji. Operator planuje zrezygnować z GSM na rzecz UMTS, by w całej Polsce zaoferować szybki Internet bezprzewodowy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

Kiedy w Bialce bede mial ten dostep - znaczy sie - szybki?
 0  
Nie ma się czym podniecać.
Po pierwsze dopiero zaczynają a to im pewnie trochę czasu zajmie. Jak będą to robić w takim tempie jak rozpatrywanie reklamacji to należy liczyć w latach.
Po drugie lepiej niech popracują nad zasięgiem. W dużych miastach niby mają szybki transfer ale z zasięgiem porażka. Jeżdżę po Polsce z dwiema kartami - Plusa i Orange. Skutek jest taki, ze wypowiedziałem iPlusa i przenoszę internet do Orange.
 0  
Nie ma co skakać z radości, że za miesiąc dostaniecie UMTS na wszystkich wiochach, ale przyznać trzeba, że jest coś na rzeczy. Coraz częściej daje się złapać 3G poza miastem i to niejednokrotnie tam gdzie wróbelki zawracają ;)
 0  
i po co komu taka predkosc mi to starczylo 512,ale bez limitu
 0  
No to będzie szybciej niż w kablówce Netti : 163 kbit/sek (sic!!!)
 0  
Limity....hahaha....przecież niedawno wam je podnieśli...może nie jest to dużo ale zawsze coś :)
 0  
Jakieś 10 GB transferu danych za 50 PLN, to byłoby do przyjęcia.
Póki co, Play Online rulezzzz.
 0  
polkomtel jeszcze panstwowa firma to dostanie od uke wczesniej czy pozniej zgode na zmiane wykorzystywania czestotliwosci,zaczną to pierwsi i w sumie dobrze.mysle ze wydzielą czesc pasma i na gsm i na net z wyzszym priorytetem na net,plus i tak ma najwiecej nadajników z 4mno nawet jak na czesci obecnych 900 to zmienią,nawet wolno,będzie to wzjazd do oferowania lte w miastach za wiele wiele lat..tyle ze wtedy juz bedzie vodafone
 0  
Mieszkam na wsi internet jest bo u nas mamy kabl tel, TPSA ale tylko u niektórych takich którzy mają domy koło drogi asfaltowej ja niestety mieszkam na uboczu a ten internet Z Orange (pakiet 1 gb) za 60 zł. oferta Free . mam na zasiegu edge 3 kreski na 5 i to jeszcze zależy od pogody jaka jest na zewnątrz. A chciałbym mieć też szybki internet typu Nostrada tp szybki i bez limitu danych. a telefony stacjonarne mamy Z TP.SA na Radiowy sygnał .

dla tego czekam na zmiany w tej kwesti
Brawo Sieci Komórkowe oby tak dalej.
 0  
Dokładnie też tak myślę, tutaj ble ble a tak naprawdę Plus ma spore kłopoty, akcjonariusze uciekają, wychodzić chcą z Plusa więc to dobry sygnał nie jest. Szybkość szybkością ale jednak najważniejsza jest stabilność i zasięg aby go nie zabrakło i to powinno być ich głównym celem. Jak tego nie będzie to i szybkość nie pomoże.
 0