Łukasz Szewczyk17.08.2009 (12:06)14 komentarzy

Play z telefonem dla dzieci i seniorów

Komórkowa sieć Play wkrótce wzbogaci swoją ofertę o dwa nowe telefony kierowane dla konkretnych użytkowników - osób starszych, które nie potrzebują multimedialnych słuchawek oraz dla najmłodszych.
Play
Już niedługo pojawi się w naszej ofercie "fonek", pojawi się "rydzykofon" - zdradza na swoim blogu rzecznik prasowy sieci Play . To oznacza, że operator który do tej pory swoją ofertę kierował głównie do osób młodych stawia na dzieci oraz seniorów.
Telefon "Fonek" przeznaczony jest dla dzieci do lat 7, który otrzymał certyfikat "Bezpieczny Telefon" przyznawany przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

"Fonek" posiada szereg unikalnych funkcji, których brak w tradycyjnych telefonach GSM, m.in.: pełna kontrola rodzicielska, proste wybieranie numerów (czterema programowalnymi klawiszami), tylko bezpieczne połączenia, funkcja “SOS", monitoring otoczenia, funkcja “Dotarłem". Więcej o telefonie informowaliśmy tutaj.


Z kolei "rydzykofonem" nazywany jest telefon MaxCom MM500, który jako pierwszy pojawił się w ofercie sieci wRodzinie  związanej z Radiem Maryja. Jest to ergonomiczny telefon komórkowy dla osób, które cenią sobie prostotę obsługi.

Telefon przeznaczony jest do podstawowych czynności - rozmów głosowych, wysłania i odbierania wiadomości SMS. Urządzenie może okazać się przydatne dla osób starszych, którzy narzekają na zbyt małe nowoczesne telefony komórkowe. MaxCom MM500 charakteryzuje się dużymi klawiszami oraz wyraźnym podświetlanym ekranem LCD o wysokim kontraście, wyświetlający duże, czytelne cyfry i litery.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Play z telefonem dla sieci i seniorów?
 0  
latarka widze jest. A scyzoryk i lusterko ten maxcom ma? Bo jak nie to lipa ;)
 0  
najabrdziej multimedialna sieć :) daję rosyjskie telefony...zryznać z telefonii Rydzyka to trochę obciach :)
 1  
dobry rynek-najmłodsi i najstarsi.pf sie sprawdzi w pełni
 0  
@ czarnamalpa1 - PF ? przecież nie sprzedają zestawów z telefonami chyba, zatem jak sie ma sprawdzić?
 0  
bate - jak sie kupuje startery w kioskach to moze i nie, ale w salonach na pewno jest taka mozliwosc ;)
 0  
play to operator telekomunikacyjny wiec tak sprzedaje swoje uslugi by dotrzec do jak najwieszej liczby osob.W artykule powinno byc ze play stawia rowniez na dzieci i seniorow bo zdanie w obecnej postaci rozumiem ze play kieruje swoja oferte do dzieci i osob starszych a pozostalych ma gdzies a to ne prawda.
 1  
rydzykofon?
Maxcomm to zlom. Dajcie porzadnego myPhone 1050 simply za 100zl w PF :-)
 0  
Play myśli że jak ktoś niedowidzi albo jeszcze nie potrafi czytać to nabierze się na ich 'ofertę';)
 0  
Oferta Play fresh najlepsza w Polsce, reszta bujajcie się na drzewo, ehehheehhee
 0