Łukasz Szewczyk20.08.2009 (7:25)17 komentarzy

Era: Nowe pakiety Internetowe w telefonie

Komórkowa sieć Era rozszerza swoją usługę dostępu do mobilnego Internetu w telefonie komórkowym. Od dzisiaj w ofercie operatora dostępne się nowe pakiety internetowe w taryfach głosowych. Wprowadzono także nowy telefon - Samsung C3050.
Od czwartku (20 sierpnia 2009 roku) w biznesowej ofercie sieci Era  dostępna jest promocja Ryczałty blueconnect na Taryfach Biznesowych. W ramach oferty klienci Era Biznes posiadający abonament telefoniczny (Firma, Nowy Pakiet Biznes, Nowy Pakiet Biznes) mogą dokupić jeden z czterech nowych pakietów internetowych:

- Ryczałt Blueconnect Biznes 38: abonament miesięczny 46,38 zł brutto – limit danych 1,5 GB
- Ryczałt Blueconnect Biznes 48: abonament miesięczny 58,56 zł brutto – limit danych 2,5 GB
- Ryczałt Blueconnect Biznes 78: abonament miesięczny 95,16 zł brutto – limit danych 10 GB
- Ryczałt Blueconnect Biznes 98: abonament miesięczny 119,56 zł brutto – limit danych 15 GB

Przypomnijmy, że operator świadczy usługi transmisji danych z prędkością ich pobierania do 7,2 Mb/s. Po wykorzystaniu limitu operatorowi przysługuje prawo do ograniczenia pasma transmisji w taki sposób, że nie będzie ono wyższe niż 16 kbit/sek. Transmisja jest rozliczana za każdy rozpoczęty 1 kB, osobno za dane wysłane i za dane odebrane.
Aktywacji pakietu można dokonać za pośrednictwem Konsultanta Biura Obsługi Abonenta (602900000), podczas podpisywania nowej umowy bądź aneksu do umowy. W trakcie trwania umowy abonent będzie miał możliwość bezpłatnej zmiany parametrów technicznych transmisji danych polegającej na podniesieniu miesięcznego limitu transmisji danych w usłudze blueconnect zgodnie z obowiązującymi promocjami. Zmiana ta jest bezpłatna.

To początek internetowych zmian w sieci Era. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu przedstawiciele operatora zapowiadali, że pracują także nad nowymi pakietami internetowymi także dla klientów indywidualnych (abonamentowych oraz pre-paid).

Do biznesowych cenników sieci Era wprowadzono także telefon Samsung C3050
Era

Komentarze (1 - 10 z 17)

a pytanie do redakcji kiedy cos takiego w tak taku?
 0  
Pakiety całkiem dobre, jak na telefoniczne, to ceny ok. do tego po wykorzystaniu nie pobierają opłat, co jest pewnym nowum. w TT niebawem się pojawią nowe pakiety
 0  
dziekuje za info
 0  
u mysz nie chwali ery a zapomniałem myszka socenia plusika ma układy małe grosiki dostaje to wiec siedzi cicho w swojej noze
 0  
bardzo dobre pakiety.ptc wreszcie rusza z normalną ofertą;teraz do abo od 25 w górę dadzą 500MB za moze 40pln a w tt byc moze sie wysilą i zrobią:50MB za 10pln(takt co 50kB) zas po wykorzystaniu pakietu 50kB 2grosze-to w tt byłaby rewolucja
 0  
udany początek jesiennych promocji :) jeśli kolejne będą równie atrakcyjne, to PTC szybko dogoni Orange w liczbie klientów
 0  
tak sobie myślę hmm dla kogo ta oferta bo...
1 dla biznesu
2 kto ma biznes , ma też laptopa z modemem
3 kto "przeje" 1.5 G w telefonie?? i kto będzie się bawił fonem w net?
może kiedyś doczekam taryfikacji jak w tej ofercie i np 1 grosz /100kB , ale bez śmiesznych pakietów tylko płacę za tyle ile wykorzystam.
 0  
Pakiety są super, cenowo stoją bardzo dobrze. Jednak to 1,5gb za raptem 46zł. Opłacalne są, nic tylko czekać aż wejdą także do indywidualnych na razie są 500mb za 15zł też dobrze.
 0  
bezsensu. Lepiej by sie sprzedawaly jakies mniejsze 100MB za 5zl. Po co komu limit 15GB w telefonie :p
 0  
Jak to po co w telefonie takie pakiety??
Nie nosisz modemu ze sobą - odpalasz laptoka i łączysz sie z netem (np. bezprzewodowo przez bluetooth, albo przez kabelek, żeby bateria w komorce na dłużej wystarczyła). Spora część nowoczesnych telefonów wyposażona jest w szybkie modemy HSDPA, więc jest to spore ułatwienie.
A jak ktoś dzwoni podczas gdy buszuję w necie - po prostu odbieram rozmowę.
Moim zdaniem - rewelka!
 0