Łukasz Szewczyk20.08.2009 (10:41)26 komentarzy

Nowy Play Online oraz 150 telefonów w Play

Komórkowa sieć Play powiększa ofertę mobilnego Internetu Play Online o nowy abonament. Przygotowano także promocje dla studentów oraz posiadaczy modemów. Dodatkowo operator zwiększy liczbę telefonów na życzenie, bez rewolucji cenowej.
Play
Nowy Play Online - 2 GB
Oferta Play Online została powiększona o nowy abonament - Play Online 2 GB. W cenie miesięcznego abonamentu 35 zł klient otrzymuje limit 2 GB danych. Opcja charakteryzuje się ograniczoną prędkością transferu danych do 512 kb/s. Umowa na okres 18 miesięcy.
Nowa oferta Play Online - od 20 sierpnia 2009
 Play Online 2 GBPlay Online 5 GBPlay Online 10 GB
Abonament (standard) 35 zł 45 zł 80 zł
Limit danych 2 GB 5 GB 10 GB
Prędkość transferu do 512 kb/s do 1 Mb/s do 1 Mb/s
Okres umowy18 -mcy18 -mcy18 -mcy

Nowa oferta Play Online - od 20 sierpnia 2009

- Internet mobilny powinien być dostępny dla każdego i nie może być luksusem. Nowa oferta Play Online kosztuje tylko złotówkę z groszami dziennie i jest najłatwiejszym i najkorzystniejszym sposobem na podłączenie do Internetu. Dzięki tej ofercie wielu Polaków podłączy się do Internetu po raz pierwszy lub uczyni swój Internet mobilnym - dodaje Bartosz Dobrzyński, szef marketingu w Play.

Przygotowano także specjalną ofertę Play Online Extra dla osób, które posiadają już modem. Mogą oni podpisać roczną umowę na dwie opcje: Play Online Extra 2 GB (abonament miesięczny 30 zł, limit 2GB, transfer 512 kb/s) oraz Play Online Extra 10 GB (abonament miesięczny 45 zł, limit 10 GB, transfer 1 Mb/s).

Przygotowano także nową promocyę Play Online dla studentów, w ramach której klient otrzymuje rabat na abonament przez cały okres umowy: Play Online 2 GB w cenie 30 zł, Play Online 5 GB w cenie 40 zł, Play Online 10 GB w cenie 75 zł. Umowa na 18 miesięcy. Przy podpisywaniu umowy należy okazać ważną legitymację studencką.

Obecnie już 437 polskich miast jest w zasięgu usługi Play Online, a w 650 punktach sprzedaży można nabyć usługę mobilnego Internetu. Kilka tygodni temu operator informował, że z usługi mobilnego Internetu korzysta 150 tys. użytkowników.

Prawie wszystkie telefony w Play
Dodatkowo od 21 sierpnia w ramach oferty telefonów na życzenie w ofercie Play pojawią się wszystkie telefony dostępne w wolnej sprzedaży (z wyłączeniem modeli dostępnych na wyłączność u innych operatorów). W ofercie nadal brak telefonu iPhone. Pojawił się natomiast zapowiadany Fonek oraz HTC Touch Pro 2, Samsung B2700, Nokia 5730 Xpress Music, Nokia E55, LG GC900 Viewty Smart, LG GD900 Crystal. W ofercie mają pojawić się także urządzenia Blackbarry.

- Klienci nie powinni być ograniczeni w wyborze telefonu i kupować tego, co standartowo oferują im operatorzy. Dlatego Play jako jedyny na rynku oferuje wszystkie dostępne modele telefonów aktualnie oferowane na rynku przez czołowych producentów takich jak Nokia, Samsung, Sony Ericsson czy LG. Dodatkowo w Play można kupić także telefony specjalnie przeznaczone np. dla dzieci lub osób starszych - mówi Bartosz Dobrzyński szef marketingu w Play.

Telefony dostępne są w każdej ofercie sieci Play - One Play, Mixtura, Play dla Firm czy Play Fresh. Operator zaznacza jednak, że telefony w ofercie oferowane będą w tzw. cenach rynkowych.
Play

Komentarze (1 - 10 z 26)

1mega, 10gb limitu i 49zł mc to najlepsza oferta z polskich operatorów...
Orange tez oferuje neta przez CDMA ale maja limi 3GB ( na razie nie obowiazuje)
 0  
a co się dzieje gdy przekroczymy limit np 2GB? już nie będziemy mieć internetu czy będziemy płacić dodatkowo za te przekroczone mb ?
 0  
trochę zdziwił mnie play tą ofertą abonamentową 35zł/2GB/512kb/s, to taniej jest na karcie bo tam za 30zł są 2GB i 1Mb/s... No nie wiem, dla mnie bez sensu brać umowę na tą opcje
 0  
gala: dokupujesz sobie pakiet i serfujesz dalej
 0  
#plajek ale nie zapominaj że dostajesz jeszcze modem...
 0  
tylko, że ten zasięg wciąż mały. a wprowadzenie tylu telefonów to sprytny zabieg - w ofercie "na życzenie" jest mniejsza dotacja, więc będą je sprzedawać w wyższych cenach niż normalnie...
 0  
@KaroPietrzyk przy ofercie bez modemu oplata spada do 30zl czyli tyle samo co na karte. plusy karty? wyzsza przepustowosc, brak umowy.
 0  
chciałbym zauwazyc ze od kad pojawila sie reklama Netii ze do neta po kablu dają mobilny(nie mówia ze od play)p4 podobnie jak media2 w tym newsie zaczyna delikatnie nadużywac słowa mobilny..to manipulacja
 0  
512kbs to jakiś niewypał w 21 wieku, minimum to 1mbs
 0  
Może OT: Gazeta Krakowska informuje o zasypywaniu UKE przez klientów PLAY ukaranych za niedoładowywanie konta w czasie 60 dni. Jedna z klientek usłyszała, że ma za to zapłacić .. bagatela 2 tys. PLN.
W umowie nie ma podanej wysokości "opłaty specjalnej" za niedoładowanie, co pod lupę już wziął UOKiK... Wysokośc takich opłat MUSI być podawana w umowach, ale jak widać PLAY leje na polskie prawo ...
 0