Łukasz Szewczyk20.08.2009 (10:41)26

Nowy Play Online oraz 150 telefonów w Play

Komórkowa sieć Play powiększa ofertę mobilnego Internetu Play Online o nowy abonament. Przygotowano także promocje dla studentów oraz posiadaczy modemów. Dodatkowo operator zwiększy liczbę telefonów na życzenie, bez rewolucji cenowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 26)

pomyśleli o studentach- jak miło ;)
 0  
@adam.l. niewypal to miec ajfona z malym talibem wsrodku z laska dynamitu :D
 0  
Skandal!
Wprowadzili niedawno do swojej oferty HTC HERO.
W żadnym salonie nie był dostępny i prowadzą zapisy. Dziś na stronie internetowej play już podniesiono cenę telefonu o 300zł! Miałem przejść do Playa ale w takiej sytuacji rezygnuje!
 0  
@mmm to gazeta sie zbłaźni bo oplaty specjalne są w umowach i były zawsze..pewnie jakis sfrustrowany klient poszedł do 4władzy(media) z krzykiem-umowa to umowa,jak p4 sie wywiazuje to klient tez musi,a jak nie to nich płaci-mozna to załatwic. s sprawy kar umownych juz znajomym załatwiałem:1 pol bez zasiegu( a mial byc,nawet na mapce był ale po ostatnich zmianach obcieli zasieg w pewnej czesci miasta)2 sprawa to 3niezaplacone abo(40pln/87min do wszystkich abo z kwietnia 2008).obie sprawy załatwiłem wlasciwie sam..odsetki tylko zapłacone za zwłokę i troszke dobrej woli dałó załatwic cofniecie naliczania "opłaty specjalnej"..ludzie czytajcie regulaminy/cenniki
 0  
@ czarnamalpa1 - ale porównaj wysokość kar do wysokości zadłużenia, poczytaj o stanowisku UOKiK, bo sprawa nie jest normalna. dla ułatwienia podaję źrodło:

http://www.polskatimes.pl/gazetakrakowska/krakow/153625,siec-play-drastycznie-karze-za-spoznienia,id,t.html
 0  
Mobilny internet w Play doskonały na odchudzanie i zapewniający dobry sen...
To powinno być nowe hasło reklamowe:)
Pobiegaj parę godzin żeby złapać ślad sygnału a potem spokojnie wyśpij się czekając aż zejdą maile. Przy tym 'transferze' odeśpisz wszystkie imprezy:)

A co to za wspaniała łaska z tymi 150 modelami telefonów?
Pokazać Wam w sieci trochę sklepów internetowych z większym wyborem?
Tyle że one najzwyczajniej pracują tj. sprzedają towar zamiast tworzyć atmosferę czegoś nowego i szczególnego.
Ciekawe co Play jeszcze wymyśli. Komedia robi się coraz większa:)
 0  
Jak zobaczyłem dzisiaj jakie naklejki na witrynę nam przysłali to mało ze śmiechu nie spadłem. Wszystkie telefony? I jak będę chciał HTC Topaza albo Samsunga Jet lub Galaxy też? Kurna, rzeczywiście jesteśmy jesteśmy najlepsi, tylko nie wiem jeszcze dokładnie w czym... :D
O pakietach internetowych nie będę się wypowiadał bo na naszym zadupiu jeszcze nie mamy Online'a. Chyba czekamy na lepsze oferty... :/
 0  
taaaa...... Play ostatnio szaleje
ROZDAJE: telefony do wyboru do koloru, gigantycznie śmieszne kary oraz... dane klientów..... a co?!
 0  
No tak. Dopłacasz 10zł, a dostajesz 2x szybszy Internet oraz 2,5x większy limit. A jeśli masz u nich telefon na abo to dostajesz 5x większy limit (tak mam ja).

I mam małe zastrzeżenie co do nowych telefonów "na życzenie"... Dopisaliście Samsung Solid B2700 którego to ja mam w PLAY, na abo, z listy "na życzenie" od maja tego roku...

I niech dodadzą Samsunga Tocco Lite! *

*Tak, to jest ironia ;-) Jeśli ktoś jej nie rozumie to niech zajrzy na strony angielskich operatorów (Orange, O2, Virgin, 3...) ;-)
 0  
"Dopłacasz 10zł, a dostajesz 2x szybszy Internet oraz 2,5x większy limit"...
hmm..
a jak zapominisz przez 2 miesiące wpłacić po 10 zł to:
"Małgorzata Bochacz przez dwa miesiące nie doładowała swojego telefonu komórkowego kwotą 10 zł. W sierpniu dowiedziała się w dziale obsługi klienta Play, że została ukarana kwotą 2 tys. zł."
gazeta krakowska
BEZ KOMENTARZA
 0