Michał Rogowicz28.08.2009 (10:14)4 komentarze

Mobilking ma około 50 tys. aktywnych użytkowników

Wirtualny operator komórkowy - Mobilking - ma obecnie około 50 tys. aktywnych użytkowników, którzy regularnie doładowują karty. Prezes grupy MNI powiedział, że Mobilking obecnie jest rentowny.
Jak dodaje prezes MNI, kiedy spółka podpisywała umowę Mobilking miał około 40 tys. aktywnych użytkowników, a obecnie ich liczba wynosi około 50 tys. - Projekt jest żywy i rentowny - powiedział Majchrzak.
MNI zarządza Mobiliking`iem od początku czerwca. Spółka może również nabyć 100 proc. udziałów za 1,5 mln zł, jeśli firma spełni założenia biznesowe do końca 2009 roku. Dodatkowo do tego czasu musi być około 35 tys. aktywnych użytkowników.

Obecnie MNI posiada około kilkanaście tysięcy użytkowników w innych projektach MVNO. MediaTel, firma współpracująca z MNI, posiada obecnie 4 tys. użytkowników i nie zamiaru w MVNO inwestować.
ISB,Bankier.pl

Komentarze (1 - 4 z 4)

przecież upadli już i ERA ich kupiła 2 miesiące temu ?
 0  
adam.l, gdzie Ty żyjesz? Kogo kupiła Era? Chyba nie było cie w kraju w ostatnim czasie, lub interesujesz się telekomami tylko wtedy kiedy trzeba zapłacić rachunek lub doładować konto ;-)
 0  
kiedy oni przzedstawia nowa oferte?
promocja dotychczasowa konczy sie w sieprniu a a dalej bedzie bida...
 0  
Hmmm MK jest dla mnie idealnym rozwiązaniem za mały hajs mam długo aktywne konto i jedna stawka do kazdego ale jednak te 39gr/15gr to troszeczke za duzo jak na obecne standardy. Czekam na nowe stawki :)
 0