Łukasz Szewczyk05.10.2009 (12:33)51

Play Fresh i Mixtura z pakietami internetowymi

We wtorek (6 października 2009 roku) komórkowa sieć Play wprowadza pakiety taniego Internetu do dwóch ofert typu pre-paid: Play Fresh oraz Mixtura. Pakiety będą podobne do tych w ofercie abonamentowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (41 - 50 z 51)

U mnie Play ma nadajniki zarówno UMTS jak i zwykły .Ja mimo Ze mój telefon ma 3G(to ten UMTS)to ręcznie ustawiłem go na 2G bo ma stabilniejszy zasięg ostatnio prosili się o to abym wziął od nich internet a nawet wysłali mi odpowiedni "paluszek" ale go nie odebrałem skoro mam podobny na lepszych warunkach ,acha w telefonie za te ceny sie nie opłaca ja bym to wyczerpał w 1 dzien a stacjonarny mam bez limitu więc po co mi w komórce czy bez przewodowy w komputerze,jak nie miałem internetu w i w marcu byłem w play to niechcieli mi dać a teraz sie prosili.
 0  
Ananas najprawdopodbniej 30 dni tak jest w pakietach do abonamentu.
 0  
fajna nowinka tylko ten zasieg mam nadzeje ze to dlugo nie potrwa i szybko postawianowe nadajniki.
 0  
obserwator, nie miej zludzen.
predzej plej upadnie anizeli zasieg dorowna w3
 0  
lopez predzej upadnie twoja teoria spiskowa, nikt z W3 nie budowal w takim tempie wlasnej sieci jak plej. Pewnie nie pamietasz konca lat 90-tych i WIELKICH, WIELKICH DZIUR u W3. Budowa tamtych sieci konczyla sie dopiero po 4-5 latach od startu.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 6 października 2009 o 10:24:50 przez uzer).
 0  
no, niby dobrze, ze sa te pakiety, z tym ze ja w ogole ich nie potrzebuje takze mnie w ogole to nie przekonuje. moze jak sobie nowy fon sprawie. poki co wole sobie wziac darmowy starter z orange.pl.
 0  
Elo, powiedzcie mi, czy ta strefa taniego internetu obejmuje również nadajniki 2g (EDGE) w Katowicach? Bo mam spv która jescze nie obsługuje 3g, wie ktoś jak to jest?
 0  
obejmuje rowniez 2g
 0  
Starzy użytkownicy mix i karty zostali zrobieni na szaro...
 0  
Ok pakiety w PLAY FRESH są, ale w play menu podają stan w pełnych MB zamiast tak jak w regulaminie napisali z taktem co 100kB ! Powinno więc być podawane z dokladnoscią do 0.1 MB ! No nie do końca jest to fair i ok...
 0