Łukasz Szewczyk07.10.2009 (13:57)21

Play: 29 gr jest ok - więcej inwestycji

Czy komórkowa sieć Play zatrzyma się na stawce 29 groszy za minutę? Nowy prezes P4 twierdzi, że to najlepszy stosunek wartości do ceny. Zapowiada także wzrost wydatków na inwestycje w rozbudowę sieci P4.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 21)

był czas na rewolucję, teraz czas na zarabianie kasy, czyli w Play będzie stagnacja, oprócz czasowych promocji i rabacików
 0  
pora jeszcze aby play wypuścił darmowe startery tak jak zrobiło to orange, bo dzieki temu latwiej o starter orange a ceny przeciez takie same sa
 0  
To dziwne. Jeszcze kilka miesięcy temu i nie mówię tu tylko o play ale także o innych operatorach połączenia były na poziomie ok 70gr, a operatorzy twierdzili, że taniej być nie może bo inaczej zbankrutują. Jak widać przy stawce 29gr mają się dobrze i sądzę że przy stawce 15 gr też mieli by się dobrze.
 0  
No o inwestycji to powinno się myśleć cały czas. Już schodzą niektórzy poniżej 29groszy. Ja np w abo bez telefonu mam po wyliczeniu 25groszy do wszystkich (120min przez 30zł w Erze daje 25groszy). Najwidoczniej Play nastawia się teraz na zysk i jeszcze raz na zysk.
 0  
Stawki w prepaidach bywały już wcześniej na poziomie 29gr, np. w TT lub Heyah dzięki podwójnym doładowaniom. Teraz pozostały podobne promocje dające bonusy do doładowania w TT i Heyah, więc rzeczywiste stawki u niektórych są znacznie niższe, niż te 29gr/min.
 0  
Tak naprawdę parząc no ofertę Play Fresh, stawka 29gr/min jest czysto sugerowana, bo mam sporo opcji by obniżyć cenę wyjściową do wszystkich sieci, 1 minuta za 2 odebrane, Promocja Doładowań, teraz pakiety internetowe, pakiety sms, do tego roczna ważność na wychodzące. Stawka mnie zadowala, choć pewnie w jakimś momencie dojdziemy do niższego poziomu. Rzeczywiście inwestycja w infrastrukturę to stabilna przyszłość tej sieci, oferta nie wymusza nic, wszystko robię dobrowolnie, doładowuje kiedy chce, jak na razie nie ma dla mnie lepszej oferty.
 0  
Udziałowcem P4 w 50,3 procentach jest Germanos (Grecja), Tollerton już dawno temu wycofał się z P4 -_-, jaka gazeta takie informacje :D
 0  
Rynek finansowy się zastanawia co dalej z Play-em? Wywiad w Parkiecie to odpowiedź na artykuł w Gazecie Finansowej: Play bez wyników http://www.gf24.pl/index.php/wydarzenia/kraj/2809-play-bez-wynikow.html prezes Play chodzi po mediach jak po kolędzie, dzisiaj w Parkiecie i w Rzeczpospolitej :))) tzn. jest gorzej niż źle. jak firma idzie w media i zaczyna opowiadania to początek końca...
 0  
@amerger Spamujesz tym linkiem do analityka Jaroslawa od kilku dni a dodatkowo wklejasz po innych serwisach.
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 8 października 2009 o 8:09:00 przez uzer).
 0  
a propos prasowych Play ciekawostek:

Play robi w konia klientów?
07.10.2009.

Właściciele telefonów komórkowych mają dość kłopotów z zasięgiem

Chcesz gdziekolwiek się dodzwonić z Budziwoja mając telefon w sieci Play? Może okazać się to bardzo trudne, bo nie ma zasięgu lub po chwili rozłącza się rozmowa. Tym bardziej to dziwne, że jeszcze w ubiegłym roku Play działał na terenie Budziwoja znakomicie.

strona:
pressmedia.com.pl/sn/index.php?option=com_content&task=view&id=11138&Itemid=40
 0