Łukasz Szewczyk13.10.2009 (8:26)12

IG: TVP lekceważy telewidzów

Zakodowanie sygnału satelitarnego cyfrowych kanałów TVP uderza w abonentów. Proces cyfryzacji kraju znów został zablokowany przez biurokratów - uważa Instytut Globalizacji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

a w TVP cisza. Mają wszystkich w d. Nieśmiały prezes daje się sterować politykom. Brak mu wizji i dynamiki jaka miał p. Farfał.
 0  
domagamy sie niekodowanych wszystkich kanalow wraz tvp sport tej niby tv publicznej oraz dostepnosci we wszystkich sieciach kablowych w tym UPC
 0  
Teluk z Instytutu Globalizacji po raz kolejny plecie 3 po 3, jeszcze niedawno ten gostek wypowiadał się lekceważąco o DVB-T, a teraz płacze za platformą cyfrową TVP, której twórcą jest były neonazista i powstała ona niezgodnie z prawem. Ciekawe ile kaski Astra wpłaciła na ten śmieszny Ins. Globalizacji? Takie życie p.Teluk na wiosnę DVB-T będzie miało zasięg na 80% pow. Polski.
 0  
TVP to wielkie bagno a pan SZWEDO to szef na 3 miesiące i karuzela zakręci, się od nowa
 0  
uwazam ze kanaly tvp powinny byc odkodowane z satelity ale o zadnej cyfrazacji satelitarnej tvp niemoze byc mowy.dvb-t to jest jedyna prawdziwa cyfrazacja.
 0  
@mk100 - jesteś z PiS-u czy tylko zwykłego idiotę rżniesz?
 0  
noo to TVP ma nas w D to i my obywatele miejmy ich głeboko w D
 0  
@mk100
Chłopczyku daj sobie siana , pomyśl najpierw , a dopiero pisz .
Aż naprawdę mi Ciebie szkoda , albo jesteś niedorozwój , albo już brak lekarstwa dla Ciebie , piszesz takie banialuki że chyba sam w nie nie wierzysz .
 0  
Instytut Globalizacji powinien zostać zlikwidowany przy okazji światowego kryzysu, którego jedną z przyczyn była globalizacja. :) A w temacie to nie ma pojęcia o czym mówi. Platforma TVP nie była główną częścią planu cyfryzacji Polski, a co najwyżej uzupełnieniem obszarów nie objętych naziemną cyfrą. Pozostaje kwestia publicznego zobowiązania, a słowo to słowo jednak. Jeśli nie ma przeciwwskazań prawnych powinni odkodować podstawowe kanały.
 0  
Czy nie powinno być tak, że TVP Sport powinien być ogólnodostepny w zamian za płacenie abonamentu?

Za co ten Kowalski ma płacić abonament? Za "Kocham Cię Polsko?" Dajcie propozycje poważne na miarę BBC - chętnie zapłacę ten cały abonament.
 0