Łukasz Szewczyk09.11.2009 (19:10)12 komentarzy

Play Online na święta - Internet za 1 zł

Play rozpoczyna świąteczną walkę o klienta - operator wprowadza do swojej oferty świąteczne edycje promocji na usługę mobilnego Internetu Play Online, klienci mogą liczyć na abonament 1zł nawet przez 5 miesięcy.
Od wtorku (10 listopada 2009 roku) sieć Play wprowadza promocję Święta z Play Online, która obejmie dwie opcje abonamentowe - taryfę 5 GB oraz 10 GB. W obu prz

Klienci decydujący się na taryfę 5 GB w ramach nowej promocji mogą liczyć na abonament za 1 zł przez trzy miesiące (lub cztery miesiące podpisując umowę w e-shop). Po tym okresie abonament będzie kosztował 45 zł. Umowa na 18 miesięcy.
Z kolei klienci decydujący się na taryfę 10 GB abonament za 1 zł będą opłacać przez cztery pierwsze miesiące (lub pięć miesięcy podpisując umowę w e-shop). Po tym okresie abonament będzie kosztował 80 zł. Umowa na 18 miesięcy.

W przypadku jednej i drugiej taryfy dostępne są nowoczesne modemy już za 1 zł oraz obowiązuje promocja „Sprawdź i Kup”, czyli możliwość swobodnego testowania usługi przez 7 dni.

Przypomnijmy, że internet w Play Online ograniczony jest szybkością transferu do 1 Mb/s oraz zasięgiem (obecnie usługa dostępna jest już w ponad 570 miejscowościach Polski).
Play

Komentarze (1 - 10 z 12)

Powinni też poprawić coś w ofercie internetu "mobilnego" na kartę .
 0  
Ta promocja jest gorsza od poprzedniej bo wcześniej promocyjne miesiące były darmowe, a teraz są za 1 zł :), niby żadna różnica ale jak tak przeliczyć 1 zł razy parę tysięcy abonentów Play, którzy kupią tą usługę to już jest jakaś konkretna kasa.
 0  
#.... łohoho ale różnica :) wcześniej było 3. miesiące za free a teraz 6. miesięcy za 1zł ;] wybieram tą drugą opcje xD
 0  
wiekszosc osob ktore kupia usluge play on line bedzie sobie plula w brode. no chyba ze uzywa sie tego do GG lub innych komunikatorow bo jesli cos ze streamingu sie ogladac chce to marne szanse.
 0  
"Od wtorku (10 listopada 2009 roku) sieć Play wprowadza promocję Święta z Play Online, która obejmie dwie opcje abonamentowe - taryfę 5 GB oraz 10 GB. W obu prz

Klienci decydujący się..."

Nawet kopiować trzeba umieć. LOL
 0  
Nie 6 miesiecy a 4 lub 5 miesiecy za 1zl w zaleznosci od abonamentu.
 0  
e , miała byc rewolucja, a prawie bez zmian. no i prędkości przcięte, a zasięg ograniczony
 0  
heh co mi po ich tych super nowoczesnych modemach skoro i tak wyciagają 1Mega ii to tylko nad rane w dzień jest średnio 600-700
Wole juz Multimo Mobile gdzie za 55zł mam 7GB i transfer całą dobę od 6 do 7 mega... Ja mam tyle bo jestem w zasięgu HSDPA gdzie jest mało podłączeń i iedzie szybciutko 24/7
 0  
Kiedy doczekamy się w Polsce internetu mobilnego bez durnych limitów (albo niech przynajmniej te limity będą rozsądne -> 5 GB przy dzisiejszych stronach wypełnionych grafiką, flashami, wideo to KPINA).
 0  
Panie "...." - w polskim prawie nie może być coś za free. Musisz za wszystko placić, dlatego robi się promocje za przysłowiową złotówkę, bo za darmo nie można!
 0