Beata Ratuszniak10.11.2009 (13:27)25 komentarzy

Play: 29 gr we wszystkich ofertach świątecznych [wideo]

Play wprowadza na rynek nowe, świąteczne promocje we wszystkich swoich ofertach. Stawka 29 groszy obecna będzie również w abonamencie i mixie, a klienci Play Fresh będą mogli wybrać jeden darmowy numer. Kampania reklamowa rusza w środę, 11 listopada.
Od 4 listopada w ofercie Play Fresh można skorzystać z promocji: darmowego numeru do wybranej osoby. Aby aktywować numer, należy doładować konto za 30zł i wybrać kod aktywacyjny wraz z numerem wybranej osoby. Dodatkowo osoby, które kupią starter Play Fresh, mają szansę na podwojenie kwoty na starterze, o ile tego samego dnia doładują dodatkowo konto.
Od czwartku, 12 listopada, na rynku pojawi się również nowa oferta abonamentowa, w której użytkownicy będą płacić stałą stawkę 29 gorszy za minutę połączenia do wszystkich sieci. Dodatkowo klienci przedłużający umowę oraz przenoszący numer do Play mogą liczyć na rabat 50 proc. na abonamencie.

Od czwartku pojawi się także nowa oferta Play Mixtury. Operator wprowadza dwie nowe taryfy: Play Mixtura Pro 30 i Play Mixtura Pro 50. W każdej z nich minuta połączenia do wszystkich sieci kosztować będzie 29 groszy.

Play wprowadza również promocje w ofercie internetowej - więcej o świątecznych obniżkach przeczytasz tutaj: Play Online na święta - Internet za 1 zł.

Przedstawiciele Play zapowiadają również rozpoczęcie działalności w segmencie telefonii stacjonarnej. Na razie nie ujawniają szczegółów, natomiast w trakcie konferencji prasowej potwierdzono, że zarezerwowanie puli numerów jest krokiem ku temu rynkowi.

Komentarze (1 - 10 z 25)

reklama suuuper :D
 0  
i tak przewalam kilka numerów do mobile mbanku...

http :// www . mbankmobile . pl / prl2 . html
 0  
No widzisz Play jak chcesz to potrafisz ^^
 0  
a 2 tygodnie temu przedłużyłem umowę - troche boli, bo teraz lepsze warunki :-(
 0  
Jak chcesz - to potrafisz ^^ .

Jeszcze tylko mobilny internet przy każdym doładowaniu i super;)
 0  
A co na to W3
 0  
wciąż można miec więcej darmowych minut - w promocji Ery, i koszt takiej minuty przy abo 65 to 27 groszy, a przy wyższych jeszcze mniej
 0  
jestem w Play na abo. od tygodnia i jest mi tu dobrze :)
 0  
@swojak - zawsze możesz zmienić taryfę w trakcie obowiązywania umowy.
 0  
Reklama wymiata
 0