Beata Ratuszniak10.11.2009 (13:27)25

Play: 29 gr we wszystkich ofertach świątecznych [wideo]

Play wprowadza na rynek nowe, świąteczne promocje we wszystkich swoich ofertach. Stawka 29 groszy obecna będzie również w abonamencie i mixie, a klienci Play Fresh będą mogli wybrać jeden darmowy numer. Kampania reklamowa rusza w środę, 11 listopada.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

...................................................
 0  
Nie wiem czy tak słodko , na dzień dzisiejszy darmowy numer będzie ale pod dwoma warunkami , jeśli nie masz aktywowanych 100 minut po 5 gr za 5 zł i nie zasilisz konta z ich strony , gdzie dadzą ci 10 % . Prawdę mówiąc darmowy numer w tym przykładzie to lipa .
 0  
do walus ja mam darmowy numer i pakiet 100 minut i korzystam z tego i tego z tym ze pakiet 100 minut jest na inne numer w play a ten tylko z jednym numerem oj cos zle jestes poinformowany
 0  
do timur owszem 27 groszy ale juz po wykorzystaniu abonamentu stawka wzrasta no chyba ze wzgledy u prezesa to ci jeszcze obnizy specjalnie dla ciebie zrobi wyjatek narka
 0  
Otóż widzę kolejne starania o nowych jak i o obecnych klientów PLAY.
Jak widać - troszczą się o to by użytkownik tej sieci miał pełną swobodę korzystania ze swego fona.
No i wychodzi zarazem na to że, mają najkorzystniejszą ofertę (zwłaszcza) abonamentową, co jest w przypadku pozostałych sieci ogromnym krokiem w przód. Bo w Orange też od pewnego czasu mają 29gr. aalllee nie do wszystkich - bo do Play i Cyfrowego Polsatu stawki są sztucznie zawyżone.
Mówię SZTUCZNIE, bo ostatnio UKE dali nakaz kolejnego obniżenia stawek MTR do wszystkich opów, ale jak widzimy w praktyce to, to już inaczej wygląda.A PLAY jako jedyny operator MOCNo działa na rynku telefonii mobilnej, zmuszając inne sieci do zdrowej konkurencji
 0  
Pierwsza była taryfa Rarka w Plusie i w niej rozmowy po 29 groszy taki Play Fresh w Plusie można powiedzieć, a teraz Play robi stawke 29 w abonamencie, oby tak dalej to cała W3 będzie musiała obniżyć ceny do tego poziomu bo klienci nie będą wybierali droższych ofert.
 0  
29gr w minusie i Orżnąć były tylko po wykorzystaniu minut, a minuty były liczone po stawce 49 lub 58gr minuta, w Play masz 29gr liczone nawet w minutach abonamentowych co daje za 60zł 206 minut do wszystkich, czyli rewelacja. Reklama bardzo dobra, a jak się nazywa ten film ? bo nie pamiętam.
 0  
Ta reklama jest straszna. Jeśłi chodzi o stwaki to owszem niezła tylko pytanie czy jak zdecydujesz sie na tą sieć to bedzie miał zasięg...
 0  
Z zasiegiem jest ok, przynajmniej tam gdzie ja sie poruszam to nie mam zastrzezen. A nawet czasami pozytywnie zaskakuje bo sa miejsca co nie mialem kiedys tego zasiegu w Plusie. A film sie nazywa "Poranek Kojota" ?
 0  
chlopaki nie placza
 0