Łukasz Szewczyk15.12.2009 (8:46)19

IG: TVP bez platformy upadnie

Telewizja Polska bez własnej satelitarnej platformy cyfrowej straci konkurencyjność i rację bytu - uważa Instytut Globalizacji. Tymczasem dotychczasowe informacje wskazują na to, że uruchomiona raptem trzy miesiące temu satelitarna platforma Telewizji Polskiej przestanie istnieć.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

"dzięki organizacji przetargu na operatora cyfrowej telewizji naziemnej"???
Co za brednie Pan wypisuje? "Dzięki", to zwrot używany na oznaczenie lub podkreślenie pomyślnej sytuacji!!! Brak warsztatu językowego daje znać o sobie w każdym niemal tekście.
Zróbcie coś, aby artykuły można było po ludzku odczytywać, to raz, a dwa, na te strony wchodzi też b. często młodzież, a jeśli mają uczyć się na błędach, to lepiej z takich "uciech" zrezygnować.

Przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem paru słów.
 0  
pszefrarzliwiony Janusz jesteś
a jeśli to zdanie miało szyderczy kontekst?
 0  
przypomnijcie sobie kto finansuje Instytut Globalizacji... to wszystko się wyjaśni.
A jakie to ogromne zyski (niby z czego, tylko nie rozśmieszajcie mnie biznesem z tymi pojedynczo płatnymi kanałami) miałaby TVP z platformy>>>
Co trzeci klient TnK zapłacił jednorazowo 49 zł ( wystarcza mu to co ma, grosza już nie da) i a oglądać chce do 2016 r.
Podobny biznes czekałby TVP.
 0  
1) Z TVP są tylko kłopoty, niech upadnie, jeszcze im kopa wypłacę na koniec!
2) Co to za Instytut Globalizacji, czy to ci co nie chcieli DVB-T w Polsce, czyli spece od wszystkiego, ciekawe kto tych młotków sponsoruje?
 0  
Ile na tym forum bulterierów zaprzedanych ITI i Solorzowi.
 0  
@Zbyszek
Tutaj sam motłoch PRowy z komercji ...nie spodziewaj sie "niezależnych" bo oni już wygineli albo oddali TV i abonament dla innych zeby płacili - i słusznie!!!!

@kokos21
za głupi jesteś żeby mi sie chciało z toba dyskutować... widać że masz tak sprany mózg przez komercyjne ścierwa z TVNu i Polsatu że nawet żal nie jest mi Ciebie bo nie rokujesz .........poprawy

a co do kosztów TVP - satelita astra jest już opłacana przez TVP od (tutaj moge sie mylić ale min 2 lata wstecz) - tylko biedaczki nie mieli czasu na wykorzystanie tego :)

abonament TVP to jakieś niecałe 20% przychodów drodzy czytelnicy - sam abonament to jest pikuś .. tutaj gra idzie o reklame (lemingów oglądających te wypociny komercji) - jeśli tvp straci oglądalność automatycznie spadną ogromne zyski z owych reklam - a na to czeka walterowski pachołek pluska i solorzowy polsatowiec lobbujący i inwestujacy w sport (slask wrocław) .... niedługo mecz ligowy bedzie dostepny za oplata dla prezesika solorza bo jakby inaczej !!!!!

tak więc drodzy moi zanim zacznie ktoś coś bełkotać proponuje choć troszke zainteresować się tematem!!! ten portal też jest przykładem pięknej manipulacji w wielu artykułach ... (patrz upadłość agito! ;)
 0  
To jest sprawa do prokuratury !
Oszukali abonentów, oszukali Polaków, okłamali cały naród.
Jak nadawca publiczny może tak robić ?
Dlaczego nadawca publiczny działa na własną szkodę, blokując główne projekty, które tak naprawdę są już opłacone od lat (od kilku lat Astra z TVP ma umowę na transpondery za które płaci, niedawno aneksowaną przedłużoną, a tak naprawdę dubluje TVP tylko na nich kanały i koduje swój sygnał bez możliwości dostępu, od dawna TVP ma takze mozliwosci nadawcze, sprzet i ludzi potrzebne do obsługi tej platformy).

Normalne zachowanie w normalnym kraju wygląda tak na takie informacje: prokuratura i ABW oraz NIK.

Projekty blokowane są przez nowe Rady Nadzorcze i nowych "prezesów", którzy blokują politycznie te projekty oraz na szkodę państwa i narodu polskiego, a szkoda jest o tyle ogromna, że ktoś konkretne pieniądze z tego czerpie.

Polska to nadal kraj specjalnej troski :)

Jakie ja mam teraz zaufanie i jakie wy macie zaufanie do TVP ?
ZEROWE
 0  
@naiwny: Wyobraź sobie, że TVN i Polsat też nie należy do stacji które oglądam. Nienawidzę tendencyjnych programów. Dlatego TVP też nie oglądam. Szkoda, że od razu rzucasz obelgami "za głupi jesteś żeby mi sie chciało z toba dyskutować." Lubię stacje dokumentalne, i temu podobne, a wiadomości łapię przypadkiem w drodze do pracy.... z radia i wcale nie zet, rmf, czy maryja. Staram się być obiektywny i nie znoszę obłudy!!!!!, ale za głupi jestem, więc wybacz.....
 0  
noi bardzo dobrze niech wkoncu padnie ten burdel.....
 0