Łukasz Szewczyk30.12.2009 (16:04)7

MobilKing premiuje zasilenia komórek

Wirtualny operator telefonii komórkowej wprowadza nową promocję, w ramach której użytkownicy sieci mogą liczyć na bonus w postaci połowy kwoty zasilenia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

czy w ogole ktos jeszcze ma z tej sieci karte?:D
 0  
Mój kumpel miał, ale chyba już wyrzucił pół roku temu ciekawe czy ktoś to jeszcze ma no i czy ktoś jeszcze sprzedaje .
 0  
Ja mam 2 karty Mobilking i doładowuję tylko podczas promocji, dzięki czemu 1 min. rozmowy do wszystkich sieci kosztuje mnie 0,26 gr. Okres doładowania przedłuża rozmowy o 3 miesiące, zatem nie mam komórki w abonamencie, a bardzo tani sposób na rozmowy przez komórkę. To naprawdę się opłaca, gdyż komórka służy mi do konkretnych spraw. Średnio miesięcznie wydaję 20 zł na doładowania na 2 karty.
 0  
no właśnie w tej sieci jest tylko czatowanie na takie promocje. Poza tym to nie widać powodu dla którego należałoby trzymać w nim numer. Np. wRodzinie jest cały czas taka promocja jak w MK od czasu do czasu -- wystarczy policzyć ile kosztują rozmowy z promocją w MK i wRodznie.
 0  
do assaasaw: no akurat wrodzinie to juz nie jest dobry przykład (bo co z tego ze do sieci w rodzinie i stacjonarne minuta to 19gr do innych sieci 27gr jak do play i polsat minuta kosztuje aż 69gr. jeszcze jedna rzesz wrodzinie jak i centernet maja wyższy mtr i sporo kasy wdzieraja za polaczenia od pozostałych. a mimo to oferta w rodzinie jest przeciętna bo np mbank mobile daja 19gr do wszystkich polskich sieci łącznie z play i polsat! a zarówno mobilking jak i mbank mobile korzystaja ze wyklego mtr do nich na poziomie 16,77gr/min netto a nie jak wrodzinie i centernet 65gr/min netto w godzinach szczytu. widzisz teraz różnice miedzy mbank mobile, mobilking(tutaj realnie cena spada do ponizej 27gr/min brutto do wszystkich łącznie z play i polsat). szkoda ze wciaz jest tyle naiwnych ludzi którzy dokladnie nie czytają i nie widzą różnicy miedzy 'do wszystkich' a 'prawie do wszystkich'. prawie robi różnice..
 0  
@assaasaw-rozbawiłeś mnie z tą rodziną.Czytaj uważnie , teraz masz własnie promocję od 28.11.09-"taryfy specjalne" i jest obniżenie stawek 19gr-w sieci i stacjonarne.27gr do innych , 69 do Play i CP, a normalnie..zobacz cennik-19gr tylko wewnątrz sieci , 29gr na stacjonarne! 49gr. do innych sieci (Play i CP 78gr)- to jedna z najdroższych sieci i skomplikowanym naliczaniu (o nazwie nie wspominam:)...ale wszystko zostanie w rodzinie - płać dalej , ale nie mów że tam "wRodzinie jest cały czas taka promocja "
 0  
Ciekawe, może jak kupie sobie LG GW620 to z taką klawiaturą wyklikam szybko wszystkie smsy
 0