Łukasz Szewczyk29.01.2010 (15:40)brak komentarzy

Telefon satelitarny Inmarsat IsatPhone Pro

Firma TS2 Technologie Satelitarne zapowiada sprzedaż najnowszych telefonów satelitarnych IsatPhone Pro pracujących w globalnej sieci Inmarsat już w czerwcu 2010 roku. W chwili obecnej trwają wzmożone testy łączności i wykonano pierwsze połączenia głosowe wysokiej jakości.
Inmarsat IsatPhone Pro posiada interfejs komunikacji Bluetooth, pocztę głosową, obsługę wiadomości SMS oraz email. Umożliwia lokalizację pozycji GPS użytkownika za pomocą komunikatów tekstowych. Obudowa urządzenia została zaprojektowana do pracy w każdych warunkach.
Oferta kierowana jest do: osób i firm prowadzących międzynarodowe interesy, mobilnych specjalistów i podróżujących klientów firmy TS2, zespołów wydobywających naturalne surowce, ropę i gaz, zespołów drogowych, kolejowych i instalatorów urządzeń GSM, firm turystycznych, pilotów wycieczek, entuzjastów 4x4 i off-road, miłośników sportów, podróżników, żeglarzy, kutrów rybackich, statków towarowych, wodnych taxi, promów, łodzi rzecznych i morskich, kierowców ciężarówek i firm kurierskich czy rządowych instytucji i pracowników placówek zagranicznych.

TS2 Technologie Satelitarne to czołowy dostawca rozwiązań telefonii satelitarnej w kraju. Firma działa na polskim rynku od 2004 roku, a w jej ofercie znajduje się pełny zakres produktów łączności satelitarnej.
TS2 Technologie Satelitarne