Łukasz Szewczyk09.02.2010 (10:14)11 komentarzy

Play: Nowe pakiety internetowe na telefon

Komórkowa sieć Play powiększa ofertę internetowych pakietów Play Online na telefon, które pozwalają na obniżenie kosztów przeglądania stron internetowych w telefonie komórkowym.
Play
Od wtorku (9 lutego 2010 roku) w ofercie komórkowej sieci Play pojawił się nowy pakiet internetowy na telefon - 100 MB w cenie 5 zł. Pakiet można aktywować za pomocą Play24 bądź z poziomu telefonu za pomocą e-boku: *111#. Z danych zawartych w e-boku wynika, że do oferty Play Online na telefon powrócił także pakiet 2GB w cenie 40 zł.
Przypomnijmy, że z pakietów internetowych w Play można korzystać jedynie w sieci własnej operatora, czyli w tzw. w strefie taniego Internetu w sieci Play. Poza strefą naliczana jest stawka zgodna z cennikiem. Abonent może zablokować transfer danych poza strefą taniego Internetu (za pomocą kodu *111*51*1#). Należy jednak pamiętać, że blokada powoduje brak możliwości korzystania z WAP-u oraz wysyłania i odbierania MMS.

Pakiety Play Online na telefon dostępne są dla abonentów oraz użytkowników Play Fresh i mixtura.
TrudnyKlient.pl/wł.

Komentarze (1 - 10 z 11)

W końcu coś się ruszyło z tym netem w telefonach brawo PLAY, bo wcześniejsza oferta za 5 zł - 5mb to była kicha!
 1  
Po wpisaniu *111*1*1# otrzymujemy komunikat:
"Jesteś już w promocji stan darmowy w Play. Doładuj konto na sumę 30 zł, a będziesz rozmawiać za 0 gr/min w Play. Więcej na playmobile.pl"
 0  
Sami nie wiedzą , co robią wycofali 2gb dopiero co, teraz nagle z tym wracają.straszliwy bałagan w tym Playu
 0  
Porownaj to z tym:

- w Play za 100mb placisz 5zl z taktem 100kb:(( *
a
- w mBanku za 100mb nie placisz NIC z taktem 1kb! :>

Bo w mbanku jesli zasilasz 5zl/mc(w sumie! za 2startery) masz 100mb GRATIS. Natomiast cala kwote zasilenia przeznaczasz na rozmowy po 19gr/min.

* z pakietów internetowych w Play można korzystać jedynie w sieci własnej operatora, czyli nie z Plusa

ps.Przed aktywacja sprawdzcie wiec wpierw zasieg.
 0  
Szkoda że nic w plusie nie robią:(
 1  
gutek: W play masz konto ważne rok nawet jak doładujesz za 5 zł, w mBakmobile masz aktywne wychodzące na 30 dni po doładowaniu za min. 20 PLN. Kwota doładowania od 5 do 19.99 zł przedłuża ważność konta zaledwie o 2 dni...Więc co z tego że pakiet jest ważny na 30 dni w cenie 5 PLN. Zrozum, że nie każdego w dzisiejszych czasach (brak pracy, recesja itd.) stać na regularne ładowanie telefonu kasą. Zmusza to do regularnego doładowywania i najsensowniej kwotami 50 PLN...Jak kogoś stać to wtedy ma to oczywiście sens jeśli środki się wykorzystuje z konta na bieżąco.
 0  
po co komu 2GB ??, kto to wykorzysta
 0  
jak zwykle zaniedbana oferta Nowy Mix w Play... brak słów... zero darmowych SMSów, 5zł - 5MB, może zabierzcie w ogóle neta od Mixa i SMSy po 50gr wprowadzicie? Nigdy więcej umowa z PLAY!!
 0  
dla mnie bomba, by używać netu w playu musiałem za 15zł. kupować 0,5GB i co 29-30 dni kupować następny pakiet, teraz kupię 100MB i tak mam prawie 2GB na karcie do wykorzystania :D
 0  
tom

nie wiesz to nie pisz bzdur. 5zl w mbanku w tej taryfie przedluza konto o 2 miesiace, 50zl przedluza o 6miesiecy
 0