Łukasz Szewczyk28.04.2010 (14:00)33

Orange Free na kartę: Bonus do 6 GB danych

Od czwartku (29 kwietnia 2010 roku) każde doładowanie konta w ofercie Orange Free na kartę będzie premiowane bonusem - dodatkowym limitem danych, nawet do 6 GB.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 33)

Pitr, widze że nie przejrzałes doładowań w PLay online
Ważność konta na połączenia wychodzące wynosi:
0 dni przy doładowaniach od 5 do 9 zł
3 dni przy doładowaniach od 10 do 29 zł
28 dni przy doładowaniach od 30 do 49 zł
56 dni przy doładowaniach od 50 do 300 zł

czyli sporo gorzej niż orange
 0  
@Edek
Play z tego co pamiętam dawał 5GB/50PLN latem ubiegłego roku, standardowo jest 4GB/50PLN, czyli 8GB za 2x50PLN.
Mam tylko nadzieję że Orange nie posunie się do tak żenującego kroku jak w przypadku abo i mix i nie zablokuje VoIPa na bonusie.
 0  
O jakości Play i zasięgu wszyscy wiemy jak to jest u nich. Nadrabiają ceną ale niczym więcej. Ale wszystko zależy czy chcemy z tego korzystać czy też po prostu mieć, jeżeli korzystać to Play odpada:D Co do tej oferty Orange. Z Orange to trzeba uważać oni potrafią z dnia na dzień kasować różnego rodzaju promocje gdy stwierdzą że im się nie opłaca albo jak za dużo ludu będzie z tego korzystało. Gagu Gadu u nich było przykładem.
 0  
Trzeba przyznać, że Orange mile zaskoczyło. Cenowo wychodzi tylko trochę gorzej niż w Play(100zł=7gb w Orange przy 8gb za 100zł w Play), ale za to z szybkością do 7.2 mb/s a nie z ograniczeniem do 1mb/s jak w play.
 0  
Tzn Play jest złym porównaniem ze wzg na bardzo słaby zasięg i tak jak napisałeś ograniczenie prędkości. Tylko w Orange pozostaje pytanie, jak długo tak będzie...
 0  
w orange free na kartę jest włączony na stałe kompresor grafik na stronach www którego nie można wyłączyć - przez to ta oferta u mnie przegrywa już na starcie, tylko play online za orange dziękuję
 0  
czyżby już ostatni klient odszedł z tej badziewnej sieci? Kożystałem z OF na karte i średni transfer miałem 5 kB/s na EDGE, a zasięg pełny. Chyba mi włączali te czerwone diody na centrali.
 0  
@xyz
he he , że co?????
 0  
OOO Lis widze że Tobie to śmiga net... xD Ja na abo 60zł na EDGE miałem 4kb/s haha
 0  
advark w orange jest kompresja danych takie coś
 0