Łukasz Szewczyk03.06.2010 (0:02)44

Era wybrała nowe logo

Polska Telefonia Cyfrowa wyłoniła zwycięzcę konkursu "Logo, jak nowe", skierowanego do studentów, absolwentów oraz wykładowców Akademii Sztuk Pięknych. Jury przyznało pierwszą nagrodę oraz wyróżnienie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 44)

To drugie logo przypomina mi logo pulsu (gdy była zielona kula i napis puls)
To które wygrało jest spoko , lecz ja wolałem stare logo
 0  
to zart ? :D
 0  
to pierwsze wyglada jak pewex albo poczta polska a drugie jak lini lotniczych z lat 70-80. STRASZNE! niepostepowe i malo nowoczesny design
 0  
i tak w końcu Niemcy zmuszą ich do rebrandingu na T-Mobile i na tyle się to logo przyda...
 0  
UWAGA! Skarbonkowicze i nie tylko: Wiecie do czego nadaje sie Era z podwojnymi doladowaniami? Do niesienia pomocy. JAK? Dzieki Erze mozesz pomoc powodzianom NIE WYDAJAC ANI GROSZA. Doladowujesz konto np. kwota 150zl a otrzymane ZA DARMO drugie 150zl w calosci przeznaczasz na smsy CARITASU, "pomagam" na numer 72052. Cala kwota 2,44zl z VATem i marza operatora jest przekazywana organizacji charytatywnej. Takich smsow wyslac nalezy ponad 60 sztuk. Najlepiej jednak przeznaczyc cos rowniez od siebie:) PRZEKAZAC TEN SPOSOB INNYM ZNAJOMYM
 0  
PRZEKAZAC TEN SPOSOB ZNAJOMYM !
 0  
maxiu
to pierwsze wyglada jak pewex albo poczta polska a drugie jak lini lotniczych z lat 70-80
Dokładnie to samo przyszło mi na myśl.
Absolutnie bym nie wybrał go na docelowe i uważam, że nie tędy droga.
Obecne logo, pomimo iż zakorzenione w umysłach użytkowników, wymaga zmiany - nowoczesnego odświeżenia.
Cała sztuka polega na tym, że po 10. latach można było powiedzieć, że nowe logo pomimo opatrzenia się, nie znudziło się.

Po kilku minutach w pierwszym człowiek zaczyna usilnie szukać ostrzejszych kształtów, a w drugim przytłacza ta kuła, że aż chciałoby się wziąć szpilkę i jak balon ją potraktować.
K l i n (usunięte konto #3093) 3.06.2010 (7:40:08)
 0  
Myslalem ze jezeli ludzie z Akademii Sztuk Pieknych wezma sie za to, to zobaczymy naprawde ciekawe pomysly.
Oby dwa projekty mogly zrobic nawet dzieci w wieku 10 lat na programie Photoshop lub Corel. Bo wlasnie na takim poziomie je oceniam (niestety).
Drugi projekt to juz szczyt prostoty i jak dla mnie absurd.
Teraz powinni panowie od Ery pokazac wszystkie prace internautom i zeby oni ocenili wszystkie prace, a najlepsza praca wlasnie wtedy powinna byc nagrodzona.
 0  
Nie no złe nie jest. Dobrze że jest jakaś zmiana. Te wyróżnione logo jest fajne ale zbyt proste:) Te pierwsze jednak lepiej pasuje.
 0  
Era nie wybrała nowego logo. Autor podał zły tytuł. Są inne konkursy, w tym normalny wśród agencji marketingowych. Dopiero potem wybiorą kilka propozycji (w tym te 2 powyżej
) i zdecydują czy zmieniają logo, a jeśli tak, to na które. zatem spokojnie, nic jeszcze nie przesądzono. a wybrane logo dla mnie jest nowocześniejsze i "lżejsze" niż obecne, czyli całkiem udane
 0