Łukasz Szewczyk03.06.2010 (0:02)44

Era wybrała nowe logo

Polska Telefonia Cyfrowa wyłoniła zwycięzcę konkursu "Logo, jak nowe", skierowanego do studentów, absolwentów oraz wykładowców Akademii Sztuk Pięknych. Jury przyznało pierwszą nagrodę oraz wyróżnienie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 44)

jesus christ! WTF? 16.666 zł za taki shit?!.
od kilku lat pracuje w agencji reklamowej i w życiu nie widziałem większego kału! jak można w ogóle coś takiego wysłać na konkurs?! I to jeszcze koleś z ASP...
 0  
UWAGA! Skarbonkowicze i nie tylko: Wiecie do czego nadaje sie Era z podwojnymi doladowaniami? Do niesienia pomocy. JAK? Dzieki Erze mozesz pomoc powodzianom NIE WYDAJAC ANI GROSZA. Doladowujesz konto np. kwota 150zl a otrzymane ZA DARMO drugie 150zl w calosci przeznaczasz na smsy CARITASU, "pomagam" na numer 72052. Cala kwota 2,44zl z VATem i marza operatora jest przekazywana organizacji charytatywnej. Takich smsow wyslac nalezy ponad 60 sztuk. Najlepiej jednak przeznaczyc cos rowniez od siebie:) PRZEKAZAC TEN SPOSOB INNYM ZNAJOMYM
Przez takie numery przestana nam wprowadzac podwojne doladowanie
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 3 czerwca 2010 o 10:16:11 przez Przyczajony_Pingwin).
 0  
OMG!
Jakie ochydne!
Gorszych to nie było?
 0  
okropne loga - juz lepiej niech dadza na miejsce ery vodafone albo t-mobile
 0  
Ale żal okropne już ja bym w tydzień lepsze zrobił.... eh zresztą co mnie obchodzi era :P
 0  
@Era jest super:
po pierwsze nie na temat (ale ze względu na szlachetność przekazu wybaczam).
po drugie jak z karty operator zwróci Ci VAT, który jest automatycznie wliczony w cenę "zdrapki"? Być może era coś w tej kwestii wymyśliła. Jeśli tak to podziel się wiadomościami.
 0  
Drugie jest sto razy lepsze... Pierwsze to porażka... Na rynku mnóstwo jest takich...
I tak uważam, że Orange ma najlepsze logo..
 0  
no i bardzo fajne, ciekawe logo. era chce zmienic logo, ciekawe
 0  
To był konkurs dla ASP, nagrody takie a nie inne. Dobrze że to zrobili bo mogli się postarać ludzie. Zrobili takie loga te się spodobały i wygrały. Czy jeszcze agencje będą brały udział nie wiem, ale zmiana loga będzie fajną opcją.
 0  
łatwizna! nawet sam w paincie zrobiłem te loga co są powyżej i mi wyszły takie same i też zrobiłem inne loga/logotypy i wyszły mi całkiem nieźle i też wymyśliłem nowe hasło reklamowe; Era nie możesz więcej.
 0