Łukasz Szewczyk09.06.2010 (10:11)29

Orange szykuje się do przejęcia Play?

Kilka dni temu komórkowe sieci Orange oraz Play poinformowały o planach utworzenia spółki, która wystartuje w konkursie na częstotliwości do budowy sieci nowej generacji LTE. Czy to początek przejęcia Play przez Grupę TP?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 29)

Play w rękach Orange / TP S.A. / France Telekom? A to dopiero by się klienci Play'a ucieszyli... Chyba by nogi połamali, gnając do salonów sprzedaży, by wyrazić swoją euforię...
 0  
A dlaczego nie, to by mogło być dobre rozwiązanie zarówno dla jednych jak i drugich. Play rządzi w prepaid co raz częstując swoich klientów promocjami we freshu, Orange, daje środy w kinach cienema-city i inne bonusy. Takie połączenie nie było by może takie złe.
 0  
No faktycznie pisze się o tym od jakiegoś czasu, ale wiadomo jak to jest, media piszą o różnych rzeczach, które często nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, więc na razie to chyba tylko dywagacje...
 0  
wszędzie gdzie wchodzi ORANGE pojawia sie drożyzna i syf, tak samo było z IDEĄ i dziś widzicie jak drogie jest orange i ich pakieciki
 0  
Play jedzie teraz na straty, oferując super promocje dla klientów, żeby potem sprzedać ich TP/Orange za dobrą sumę. Za każdego klienta TP/Orange będzie musiało dużo zapłacić. Zysk będzie ogromny:)
 0  
Dwa badziewia w jednym miejscu...
 0  
Na pewno dziwi, że nie z Plusem a z Orange planują walkę o LTE. Chyba czują, że zbliża się koniec idylli, i po licznych medialnych atakach na swoich niby przyjaciół z Polkomtela zostaną na lodzie. jednak nie sądzę, aby orange miał kasę na Playa, prędzej awizowani wcześniej Azjaci
 0  
[email protected] Nowa oferta abonamentowa Orange wyroznia sie na tle Plusa i Ery mozliwoscia wykorzystania minut z abonamentu do kazdej sieci komorkowej w Polsce.

Plany Pantera moim zdaniem maja obecnie najlepszy stosunek ilosci minut i danych na internet np Pantera 300 - 99 zl 300 minut i 1 GB, w Erze za taka sama kwote 440 minut bez nowych operatorow i 300 mega na net.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 9 czerwca 2010 o 10:52:08 przez zui).
 0  
zui*Fajne, pantera sa strasznie korzystne, biorac pod uwage to, ze wlasnie w badziewnym Playu; drogi Gembalu mam 350 minut za 35 pln... ;] za cala reszte kwoty, do 99 PLN wolalbym kupic pakiety( 2 GB ) ... takze... mam inne zdanie na temat stosunkow Orange-klient ;] I mam nadzieje, ze nie pojdzie w rece Orange. Sa ciekawsi kupcy.
 0  
@Lobo ma racje.. pisze sie o wielu rzeczach.
Play bardzo dobrze sie ma finansowo i ten scenariusz jest malo prawdopodobny.
 0