Łukasz Szewczyk09.06.2010 (10:11)29

Orange szykuje się do przejęcia Play?

Kilka dni temu komórkowe sieci Orange oraz Play poinformowały o planach utworzenia spółki, która wystartuje w konkursie na częstotliwości do budowy sieci nowej generacji LTE. Czy to początek przejęcia Play przez Grupę TP?

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 29 z 29)

pa bl oki ty nic nie rozumiesz, a z resztą, żyj sobie w tej nieświadomości, hahhaa :)
 0  
Ludzie! Wszyscy przechodzimy do Ery na TakTaka. Dzieki podwojnemu doladowaniu wydane 100zl zamienia sie w 200zl, ktore przeznaczamy na powodzian.
Jak?
Sms o tresci POMOC na numer 7364. Cale 3,66zl z VATem trafia do Polskiego Czerwonego Krzyza, ktorzy umiejetnie rozdysponuja otrzymane srodki.
Wspierajmy sie!
Nie liczmy na laske Panstwa, bo Bronek, Tusk i PO nie zamierza wprowadzac stanu kleski zywiolowej. Tym samym powodzianie beda zyc w taki sposob jaki my sami im zapewnimy. Wiem tragedia, ale nie mamy na to wplywu poki oni rzadza. Oby inny prezydent zachowal sie po ludzku. W to wierze.
Licze na Wasza inicjatywe. Ruszczie tylki. Zrobcie cos z czego naprawde bedzie dumni. Zapewniam, ze poczujecie sie znacznie lepiej widzac iz Polacy nie cierpia a sa usmiechnieci wdzieczni za kazdy gest.
Pozdrawiam
 0  
nie mam komórki, nie mam problemu. Można żyć bo nikt d.... nie truje.
 0  
chyba nie po to cieszyliśmy, że utworzeniem nowego operatora żeby teraz się łączyli. Powstanie PLAY wymusiło obniżenie cen u innych operatorów. Czemu ma to ktoś znowu popsuć ? Znów święta trójca ?
Gówno to da ale ja się nie zgadzam !
 0  
a JA sie zgadzam mim o iż Orange to OSZUST BO niewykorzystaną kwotę KASUJE dla siebie po miesiącu. DLATEGO wybrałem PLAY a nawet teraz się zapisałem na abonament- tak na próbę ale może i na dłużej.
 0  
i dobrze, może to ciekawie wpłynąć na rynek operatorów, a ja właśnie porównuję oferty, któego by wybrać do zmiany, zwłaszcza że ostatnio na kredyt kupiłem sobie i żonie najnowszy model nokii z dotykowym ekranem xD
 0  
Zuji
Za 99zł w Playu masz NIELIMOTOWANE DO WSZYSTKICH 1GB neta więc Pantera może raptem possać
 0  
that!) Whoever told you anything diefnreft was wrong, and, unfortunately, YOU are responsible for knowing this information.. Regardless of what other Sprint employees told you.Several months went by and I get a phone call one day from the Sprint Representative ; I was told I am using too much data, and if I continue, I will be shut down. I replied that I had purchased the Unlimited data plan..no throttling, etc..I was put on hold for several minutes, and when the person returned, I was told I would have to pay a 30 dollar a month Hot Spot fee. I replied I don't use a hot spot. Take it or leave it I was told, with an uncomfortable silence soon afterward. I took it.Fast forward a month. My phone breaks, AGAIN, and I go in to have it fixed. While waiting, I discuss my amazement at the poor customer service. She agrees with me, and removes the 30 dollar charges Within a week I get a letter saying I am getting cut off, and I should start informing friends, family, etc about my cell phone number being changed. I called what is laughably called Customer Service , and was told I was to be cut off, and whoever removed the charge should not have, but(here we go again) YOU are responsible for that information(meaning the in's and out's of their contracts, even when told the wrong thing by a Sprint employee)In short, I have never, ever even heard of a company with such hubris..it boggles the mind. Guess that is why corporate America is held in such low esteem. At NO TIME where my needs tended to, and at NO TIME did anyone try to help me solve this problem..
 0  
IMHO you've got the right answre!
 0