Łukasz Szewczyk01.07.2010 (18:55)20

Blueconnect starter z pakietem do 2 GB danych

Komórkowa sieć Era wprowadza nową promocją dla użytkowników mobilnego Internetu na kartę. Nowi i obecni kienci mogą liczyć na dodatkowe pakiety nawet 2 GB danych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

"Blueconnect starter to usługa przepłaconego bezprzewodowego dostępu do Internetu."

dokładnie przepłacony... ;p
 0  
Naiwnie sądziłem że odpowiedź konkurencji przynajmniej zbliży się do oferty Orange Free na kartę, a ta wygląda jakby sie pół roku na biurku prezesa kurzyła.
Jednym słowem bryndza - 581MB przy przeznaczeniu 25PLN/m-c albo 2.16GB przy przeznaczeniu 50PLN/m-c. Podczas gdy Orange daje odpowiednio 1.75GB/25PLN i 3.5GB/50PLN przy doładowaniu 100PLN ważnym 5 miesięcy...
Chyba faktycznie potwierdza się to co ktoś stwierdził że Orange Free na kartę było 'odpowiedzią' na oferty które Era i Plus wprowadzały, wprowadzały i wprowadzić nie mogły.
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 1 lipca 2010 o 20:51:30 przez Leszek1979).
 0  
Być może, ale to też dobry krok :) każdy krok który daje dodatkowe rzeczy za free są dobre. To zawsze jest krok do przodu. Ciągle coś się dzieje u nich i dobrze niech się tak dzieje.
 0  
cholEra jest jak alkoholik :) - jak zrobi krok do przodu to zaraz potem robi dwa kroki w tył :).
 0  
No zawsze coś nowego i lepszego niż dotychczas. bonusowe 2gb za 50 pln nie wygląda źle, bez przesady
 0  
dokładnie Jaco, dobrze że cokolwiek nowego wprowadzili.
Ostatnio sporo promocji się pojawia na rynku, jeżeli chodzi o net mobilny.
Jak nie Orange oferuje net z notebookiem za 1zł dla biznesu, to Era odświeża blueconnect. Wiadomo, że dla nas klientów im więcej promocji, tym lepiej.
 0  
Nie jest źle. Dodatkowy limit na miesiąc czasu bardzo się przydaje, jest to za free w dodatku do doładowania. Jest naprawdę coraz to lepiej. Pozdr
 0  
Po co mi 'przepłacony' internet skoro te same 2 GB mam w PLAYu za aż 29 zł na miesiąc a w Era tylko za 50 zł
wybrałem Jarosława 2.07.2010 (22:33:02)
 0  
No i co z tego że masz. Skoro Internetu z Play nie wszędzie skorzystasz. W W3 jak i w Erze masz naprawdę zasięg wszędzie. Z prędkością czasem różnie ale net jest zawsze.
 0  
Internet w Erze przede wszystkim po to, by nie tylko go mieć, ale również z niego korzystać. W play nie zawsze tak jest. 2 Gb transferu przyda się każdemu. Era zmienia wiele na plus w swojej ofercie internetowej i najważniejszym jest, że pakiety danych jakie można uzyskać wciąż są coraz lepsze i bardziej opłacalne.
 0