Łukasz Szewczyk01.07.2010 (18:55)20

Blueconnect starter z pakietem do 2 GB danych

Komórkowa sieć Era wprowadza nową promocją dla użytkowników mobilnego Internetu na kartę. Nowi i obecni kienci mogą liczyć na dodatkowe pakiety nawet 2 GB danych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

@wybrałemJarosława
29zł za 2GB jest również w Orange ( Free), który właśnie sobie testuje.
Co do Ery, to zawsze jakieś odświeżenie oferty.
 0  
Maniek - pewnie, zawsze dodatkowy transfer to ważny plus. Najważniejsze, że bonusy Blueconnect są dostępne i się pojawiają. Przez 2 GB można nieźle pobawić się w internecie! ;-)
 0  
Bardzo dobrze, że w okresie wakacyjnym się pojawia taka promocja. Na wakacje fajnie zabrać trochę więcej, a i chętnie się może ktoś zdecyduje przed urlopem na taki zakup startera jeśli będzie miał bonus na start :)
 0  
W TT do korzystania z internetu ze spokojem starczy pakiet Blueconnect Max za 9zł miesięcznie, bo nie ma limitu danych. Nieźle poprawili ten Blueconnect na kartę- to oferta bardziej pod laptopa, a 2 GB bonusu na miesiąc spokojnie starczą do chodzenia po różnych stronach, oglądania YT itp.
 0  
Idealne akurat, żeby zabrac na wyjazd :) Nie wiedziałam wcześniej, że megadoładowanie może tez dotyczyć tego typu ofert. Zawsze byłam pewna, że jest domeną TakTaka i odnosi się tylko do dodatkowych minut do wykorzystania w sieci ;) ale ja się w zasadzie od niedawna interesuję.
 0  
Era i te inne śmieszne obce operatory typu Ornage to dla pustaków. Mam internet w PLAYu i nie ma żadnych kłopotów z zasięgiem jak tu was straszą oszołomy-sługusi tych trzech monopolistów którzy was doją z pieniędzy jak dojne krowy.
mówę prawdę - naprawdę. 8.07.2010 (11:36:58)
 0  
Ja też mam Play,na szczęście umowa tylko na 1,5 roku i zaraz się kończy. Zasięg owszem, bywa, ale to nie jest internet mobilny.
Miałem BC, wziąłem Play bo niska cena, ale i tak w podróży muszę się wspomagać innymi wynalazkami. Za doladowanie 50zł 2 GB transferu gratis i to z zasięgiem ogólnopolskim- świetna oferta.
 0  
Świetna to raz, dwa - jak sam napisałes - Play, jeśli chodzi o zasięg, niestety ssie. Era ma zasięg chyba wszędzie i w każdych warunkach, a to o to chyba jednak w mobilnym internecie chodzi.
 0  
2GB za doładowanie 50zł - jedna z lepszych ofert internetu prepaid. W Plusie za 50zł nie dają nawet 1 GB.
 0  
Blueconnect jest naprawdę dobry w dużych miastach i przy szybkim modemie. Mam Huawei E1820 z HSPA+ .W Warszawie mam szybkość od 5Mbit/s do 9Mbit/s a pingi około 90ms Strony otwieraja się w kilka sekund. Orange nie ma takiej szybkosci bo mam zbyt duzo użytkowników i nie ma HSPA+ .Plus też nie złe działa ale z HSPA+ się chyba nie spieszy bo mnie nie udało się tego znaleźć w Warszawie w dwóch dzielnicach. Nie wiadomo czy blueconnect przedłuży promocje z tym bonusem bo na razie jest tylko do 31 stycznia 2011.
 0