Łukasz Szewczyk08.07.2010 (0:08)45

Era przygląda się Play

Nie tylko prezes Grupy TP byłby chętny na przejęcie czwartego operatora komórkowego za rozsądną cenę. Najmniejszym graczem rynku zainteresowany być może także operator sieci Era.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 45)

playa nikt z w3 nie kupi..ale gdyby duzy europejski gracz np 3 lub o2 kupilo centernet i aer o2 oraz play to bylaby konkurencja-szybki mobilny net po hs d/p a..moze za 3lata?
 0  
@czarnamalpa1 Właścicielem Aero2 jest właściciel grupy Polsat i nie sprzedadzą tego, bo używają Aero2 do oferowania internetu w CP.
----------------------------------------------------------------------------------
Mam nadzieję, że nikt z W3 nie kupi Play. Byłby wtedy mniejszy wybór i mniejsza różnorodność. Obsługa Play dzisiaj jest bardziej ludzka od W3.
Jeśli Era lub Orange kupią Play, to skończy się to co w nim dobre ;/
 0  
cholEra ma niepewną strukturę właścicielską, nie może wpisać do KRS dwóch członków zarządu, w przyszłości cholEra może upaść i jeszcze taka sieć jak cholEra chce przejąć PLAY ? no chyba cholEra na głowę upadła. Najpierw cholEra niech ureguluje swoją sytuacje właścicielską.
 0  
Wielka Trójca z utęsknieniem wspomina czasy kiedy to playa jeszcze nie bylo a minuta rozmowy kosztowała u wszystkich tyle samo czyli 0,75gr.Zadnej konkurencji ani walki o klienta.... Dziś za minutę w playu płacę 10 gr do wszystkich sieci (oferta bez telefonu za 24,5 zł) i jeśli play się sprzeda pozostanie mi zakup w sieci zagranicznej bo do W3 nie wrócę !
 0  
Obsluga Play ? Cos takiego istnieje prosze lepiej zajrzec na forum telepolis : Twoje przygody z play te negatywne. Zobaczycie jaka to profesjonalna siec.
 0  
I kto jeszcze kupi Play? Tych domysłów wiele jeszcze będzie? Tak się zastanawiam po co Erze ten Play? Jak to miałoby funkcjonować? Przecież przy aktualnym kształcie tej oferty nie jest on zupełnie rentowna. Era ma Tak-taka, solidną ofertę pre-paidową, sięganie po klientów Play nie jest dobrym pomysłem. Chociaż? To przecież nie ja jestem specjalistą.
 0  
Może i kąsek jest ale Play tanio skóry nie odda i chyba narazie nie robi nic w tym kierunku. A gdy osiągnie 10% rynku to już nie będzie takie proste.
 0  
Czyste plotki. Z dużego wywiadu, gdzie prezes Ery poruszył wiele spraw, wyciągnięto 1 zdanie i to odpowiedź na pytanie ,a nie deklarację. Nie sądzę, aby Erze Play było potrzebny do szczęścia, zwłaszcza, że jego finanse są nikomu nieznane
 0  
Lanie wody, Play nie sprzeda się żadnej polskiej sieci komórkowej.
 0  
za 50 zł netto ( play dla firm umowa 12-mcy ) 380 minut do wszystkich i bez ograniczen do play i na stacjonarne, za 5 lat WIELKA 3 nie bedzie miala takiej oferty, w firmie dzwonimy sobie za darmoche ile wlezie !!!! pozostale abonamenty to 25 zl netto i 170 min do wszystkich i nieogr. i 14,50 netto i 70 minut do wszystkich i nieogr.
dziekuje dobranoc W 3
W3 - WIELKIE GOWNO 8.07.2010 (9:39:53)
 0