Łukasz Szewczyk08.07.2010 (0:08)45

Era przygląda się Play

Nie tylko prezes Grupy TP byłby chętny na przejęcie czwartego operatora komórkowego za rozsądną cenę. Najmniejszym graczem rynku zainteresowany być może także operator sieci Era.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 45)

Oj ta GW,ciągle wodę leje,chociaż idą upały,trochę wody się przyda.
 0  
Kawałek wyrwany z kontekstu - artykułu wybiórczej sprzed 2 dni. W3 ogólnie interesuje się Play, a typowanie PTC to sianie zamieszania w sezonie ogórkowym, gdy nie ma o czym pisać
 0  
@lakierski troche zamieszania na portalach komunikacyjnych sie przyda, może liczba wejść im zaczęła spadać, hehe A co do Ery to ten temat to zwykła kaczka dziennikarska:)
 0  
Ja mam już w PLAYu: telefon - wpierw na kartę a teraz dokupiłem abonamentowy oraz internet, mimo że do tej pory miałem bezprzewodowy lokalny. Wszystko w PLAYu jest tańsze więc po co miałbym przedłużać te naciągane abonamenty w: Erze i u lokalnego ździercy internetowego ?
mówę prawdę - naprawdę. 8.07.2010 (11:32:08)
 0  
Przejęcie to chyba jedyna szansa żeby Play zaoferował jakość usług a nie 'jakoś' - byle tylko naciągnąć a później to już zmartwienie klienta że połączenia są zrywane, internetu w internecie brak itd, itp.
 0  
Przejęcie to chyba jedyna szansa żeby Play zaoferował jakość usług a nie 'jakoś' - byle tylko naciągnąć a później to już zmartwienie kliente że połączenia są zrywane, internetu w internecie brak itd, itp.
 0  
Z jednego zdania w wywiadzie cały news powstaję? Przecież tylko bardzo ogólnie się odniósł do zadanego pytania. Raczej Erze Play do szczęścia niepotrzebny. No ale P4 się cieszy pewnie takimi newsami bo temperatura wokół Play ai jego cena rośnie
 0  
mam PLAY od poczatku.Wczoraj zakupiłem 5 numer dla firmy.W erze płaciłem za abo 146 brutto ,minuta po 56 groszy.w play - 55 zeta brutto,350 minut do innych sieci odliczane uczciwie a do TP i Play za DARMO do oporu.Minuta po 350 wyczerpanych 29 groszy.Erze gratuluję.
 0  
PLAY jest coraz mocniejszą siecią, ma coraz więcej świadomych abonentów co widać po wypowiedziach ludzi, którzy przeszli do PLAY. Jeśli PLAY nie pogorszy oferty to ludzie w nim zostaną, zyska nowych Klientów. Do W3 idą sami nieświadomi Klienci, którzy nigdy nie ma pewności czy zostaną w W3 czy nie zostaną bo dziś taka cholEra dała abonentom fajny telefon to się zdecydowali na umowę na 2 lata, jak Minus da Abonentom fajny telefon to raczej przejdą do tej sieci i to są Klienci W3, idą tam gdzie dostaną tańszy telefon, warunki jakie dostaną za płacony abonament nie ważne bo Klienci W3 i tak nigdzie nie dzwonią, co najwyżej wysyłają sms-y, a jak Abonenci W3 słyszą słowo PLAY to aż drżą na myśl jak drogo mają do tej sieci. Sieci W3 nie są po to, żeby dzwonić, sieci W3 są po to, żeby zdzierać pieniądze za dużo gorsze warunki niż te które oferuje PLAY. Taki Orangutan daje za jakieś 15 zł 1200 minut na połączenie z jednym numerem, no ale PLAY za 10 zł w niższych taryfach daje STAN DARMOWY, czyli połączenia nie z jednym numerem tylko z całą siecią i nie 1200 minut na jeden numer tylko nieograniczone rozmowy na całą sieć, cena ta sama albo bardzo zbliżona, a warunki dużo lepsze w PLAY.
 0  
Od kiedy mam PLAY czuje,że nie jestem robiony na szaro przez W3, że wybieram abonament z taką ilością minut, że je wydzwonie i muszę dopłacać poza abonamentem za każdą minutę, w PLAY nie dość, że mam więcej minut już w samym abonamencie niż gdybym był w W3 to jeszcze mam do każdej sieci taką samą stawkę za minutę połączenia 29 gr, dodatkowo pakiet 100 minut do PLAY i na stacjonarne, a właściwie na stacjonarne (bo do PLAY jest stan darmowy) gdzie minuta wychodzi za 5 gr, który można ponawiać po wykorzystaniu, no i stan darmowy do PLAY. Rachunek za korzystanie z telefonu jest taki jaki powinien być, czyli w sam raz, a nie jak w W3, że rachunek wynosi 3 razy tyle ile abonament który wybrał Klient. Aż tak prestiżu W3 sobie nie cenie, żeby płacić co najmniej 3 razy wyższy rachunek. Zostaję w PLAY jeśli ten nie pogorszy swojej oferty i jeśli W3 będzie miało gorszą to tak długo jak długo W3 będzie miało gorsze oferty od PLAY nie ma mowy o powrocie do W3. Kto przeszedł do PLAY już nie wróci do W3, dlatego Konsultanci, którzy dzwonią gdy się W3 wypowie umowę tak bardzo nie chcą wypuścić Klienta z sieci strasząc PLAY-em jaka to zła sieć, kto się przestraszy zostanie i będzie gnił dalej w W3, która da gorsze warunki niż PLAY.
 0