Łukasz Szewczyk20.08.2010 (10:01)22 komentarze

iPhone 4 w Plusie od poniedziałku - od 1999 zł

iPhone 4 wkracza do Polski. Najnowszy telefon komórkowy Apple pojawi się w ofercie komórkowej sieci Plus już w poniedziałek - 23 sierpnia 2010 roku. Dodatkowo operator przygotował konkurs dla klientów, w którym będzie można wygrać nowe telefony.
Klienci sieci Plus jako pierwsi w Polsce będą mogli sięgnąć po najnowszy telefon firmy Apple. iPhone 4 będzie dostępny dla klientów indywidualnych od 23 sierpnia, a od 25 sierpnia znajdzie się w ofercie biznesowej. Ceny od 1999 zł przy umowie na 36 miesięcy.
Plus szykuje też kolejne niespodzianki. Już w pierwszych dniach września ujawnione zostaną szczegóły konkursu, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy abonenci Plusa. Każdego dnia do wygrania będzie iPhone 4.

iPhone 4 to najmłodsze dziecko koncernu Apple’a. W nowej wersji telefonu iPhone wprowadzono wiele udoskonaleń. Nowy iPhone 4 posiada m.in. wyświetlacz o wyższej rozdzielczości, smuklejszą i bardziej wytrzymałą obudowę, 5 Mpix aparat wyposażony w lampę błyskową oraz możliwość nagrywania filmów HD. Zwiększoną funkcjonalność zapewnia m.in. dodatkowa kamera do wideo rozmów, szybszy procesor i dwukrotnie zwiększona pojemność pamięci RAM a także pojemniejsza bateria.

Komórkowa sieć Plus zapowiada także wprowadzenie do swojej oferty innego urządzenia marki APple - iPada.

Aktualizacja:
iPhone 4 w komórkowej sieci Plus będzie dostepny w cenie od 1999 zł (Taryfa ważna 350 - 36 miesięcy) do 3799 zł (Taryfa ważna 150 - 24 miesiące).
Plus

Komentarze (1 - 10 z 22)

Patrząc na ich ceny - wprowadzonego zresztą niedawni - iPhone 3gs jest widoczne, że sprzedawanie Apple poza oficjalnym kanałem to droga sprawa. Dlatego co z tego, że pierwsi, skoro będę najdrożsi ?
 0  
Ceny z kosmosu, szkoda bo iphone to niezły telefon :)
 1  
@Eddy - iPhone to dobry telefon? To chyba miał być jakiś żart...
 1  
Naiwność W3 jest wielka. Szkoda, że naiwność abonentów czasami ich (operatorów) przewyższa. Nie ma nic tanio, tym bardziej ZA DARMO. Tani telefon - większy abonament - koszmarny zysk dla operatora. Tak dużo naiwnych, a potem płacz i płać.
 0  
@Maq - a Ty masz iPhona ze tak oceniasz...
szkoda gadac...
mamy wolny kraj...
chcesz iphona kup sobie...
nie chcesz ... to nie kupuj.... i nie zachowuj sie jak obronca krzyzak " kto nie jest z nami jest przeciwko nam"...
normalnie sie scyzoryk w kieszeni otwiera...
 0  
@Maq

a dlaczego niby żart?
IPhone to naprawdę dobry telefon, całość przemyślana, jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie... bez porównania z jakimś np. SE...
 1  
i tak szajs... a gdzie sklep itunes music store w pl? Pl rynkiem trzeciej kategorii
 0  
A gdzie mój post? Powtarzam za tem jeszcze raz:

w usie kosztuje (16GB) 229$ - i nas 2290 zl
(32GB) 339$ - 3390 zł.
 0  
do TOMCIU
ale ta cena w usa obowiazuje z simlockiem i umowa abonamentowa wiec doczytaj na drugi raz nim cos napiszesz
 0  
Plus jest bezkonkurencyjny udowodnił to po raz kolejny nie ma co.
 1