Łukasz Szewczyk10.09.2010 (10:30)23 komentarze

Bezlik gigabajtów - transfer bez limitów w iPlusie

W poniedziałek (13 września 2010 roku) komórkowa sieć Plus, dla abonentów usługi mobilnego internetu iPlus, wprowadzi nową wersję iPlusopobieracza. W ramach Bezlik Gigabajtów klienci otrzymają nieograniczony transfer danych nawet przez pół doby.
Nowy iPlusopobieracz umożliwia nieograniczoną transmisję od godz. 24.00 do godz. 12.00. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez połowę doby nie są wliczane do podstawowego limitu iPlus, dzięki czemu można naprawdę swobodnie surfować. Zachowana zostaje również dotychczasowa wersja iPlusopobieracza, która umożliwia nieograniczony transfer od północy do 9 rano.
Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus i pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez Internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będą stanowić problemu.

Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godz. 9.00 rano mogą zamienić ją na wersję do godz. 12.00 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

Aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 9, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPP9 Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych). Z kolei aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 12, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPP12 Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych),

Przypomnijmy, że iPlus to usługa mobilnego Internetu oferowana przez komórkową sieć Plus. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99 proc. populacji Polski. Z superszybkiej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w 2000 miejscowościach, zamieszkanych przez ponad 60 proc. ludności.
Plus

Komentarze (1 - 10 z 23)

o k..... mocno uderzyli o_O
 0  
Promocja faktycznie nietypowa, ale niestety pod względem cen net mobilny wydaje mi się wciąż drogi. Atrakcyjna promocja jest też w Orange, gdzie przy zakupie routera do internetu stacjonarnego, otrzymuje się zestaw net mobilnego. Przynajmniej można jakoś połączyć oferty w korzystnych cenach. Stacjonarny można mieć w domu, a mobilny w trakcie wyjazdów etc.
 0  
konkretna konkurencja dla orange i ery, o play nie wspominając. oferta wymiata.
gdybym nie miał 20Mb/s w netii to wziąłbym iPlusa
 0  
po co mi to skoro PLAY zdążył szybciej mnie namówić na swoją niegorszą ofertę ? W plusie za tylko 160 zł (ta oczywiście jest dla nieidiotów) a w Playu za aż 29 zł z watą
 0  
W Play online na kartę można otrzymać 2 GB ważne 30 dni przy doładowaniu 30 zł.

Iplusopbieracz jest nie do pobicia jeżeli ktoś ściąga dużo danych z netu i ma oczywiście w miarę szybki internet z Plusa w miejscu zamieszkania.
 0  
@spóźniona oferta To nie spóźniona oferta tylko problemy z czytaniem, jak możesz porównywać net z 2GB z marnym transferem do oferty z 37 GB?
 0  
jaki jest kod na usniecia ipp9??
 0  
ktywujesz ten do 12 kodem do 12 i masz od wtorku bedzie mozna prawdopoobnie
KAmil play na karte!!!! internet iplus!! 10.09.2010 (13:53:40)
 0  
wow ! no to ostro, w końcu ktoś przebił Play ONLINE ! ! !
 0  
Ale mi korzyść, 10PLN dopłaty za 3h dłużej trwający nielimitowany transfer. No i druga niekorzystna zmiana to możliwość skorzystania z iPlusopobieracza tylko wtedy gdy nie przekroczymy limitu podstawowego :P.
 0