Łukasz Szewczyk01.10.2010 (9:00)69 komentarzy

Neostrada TP: Nowe ceny - taniej o 25 proc.

Telekomunikacja Polska szykuje się do walki z operatorami telewizji kablowej - wprowadza nowe ceny Neostrady TP, usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu. Obniżki sięgają nawet 25 procent (w opcji 1 Mb/s). Z nowej oferty mogą korzystać nowi i obecni klienci.
Tak duża obniżka była możliwa dzięki zatwierdzeniu przez UKE nowego modelu ustalania cen usług hurtowych (koszt plus) dla operatorów, którzy do oferowania internetu wykorzystują sieć TP.
- Dzięki nowej metodzie rozliczeń z operatorami mogliśmy wreszcie zaproponować konkurencyjne ceny internetu również dla najpopularniejszych prędkości 1 Mb/s i 2 Mb/s. Teraz TP jest "z powrotem na rynku" i liczymy na duże zainteresowanie naszą ofertą. W każdej z opcji prędkości mamy w tej chwili jedną z najciekawszych propozycji - powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP. - Bardzo się cieszę, że to TP ponownie nadaje ton całemu rynkowi – z pewnością skorzystają na tym zarówno nasi klienci jak i akcjonariusze – dodał.

Nowa oferta neostrady przy umowie na 24 miesiące wygląda następująco:

Prócz niższych opłat, klienci (podpisujący umowę na 24 miesiące) mogą korzystać z neostrady przez pierwsze 2 miesiące bezpłatnie. Nowi klienci będą mogli nadal korzystać z promocji w ofercie na próbę. Oferta na próbę będzie dostępna w opcji 2 Mb/s i wyższych zarówno w kontrakcie rocznym jak i dwuletnim.

Z oferty mogą korzystać nowi klienci oraz dotychczasowi użytkownicy Neostrada - dla nich przygotowano promocję na darmową migrację do nowych ofert. Wraz z pojawieniem się nowej oferty na Neostradę, Telekomunikacja wprowadziła także nowe promocje na Neostradę z telewizją.

Komentarze (1 - 10 z 69)

No No - Prosze coz za konkurencyjne ceny....
 0  
Fakt,ceny bardziej ludzkie,tylko dlaczego są tacy uparci z tym płaceniem za utrzymanie linii,lub zawieszenie tel.Abonament za tel. jest wprost okrutny...sądzę,że przez to tracą bardzo dużo klientów.
 0  
Zegnam Netię, witam TP S.A. :-))
 0  
no ceny sa atrakcyjne ale oplata za utrzymanie linie niweczy wszystko
 0  
Nie wiem czy co na to wpłynęło, czy dogadanie się z UKE, czy silne działania konkurencji ale powiem tak, dzięki. Na takie ceny neostrady czekaliśmy. A myślałem, że obniżki będą minimalne, praktycznie niezauważalne..
 0  
Zobaczymy jak to wygląda na rok i z tv....
 0  
Jeśli będzie nadal cena za utrzymanie linii, to ja sie nie piszę :)
 0  
@tomek

jest dalej utrzymanie lini...
 0  
Gdyby chociaż obniżyli cenę za utrzymanie,albo dali, tak kiedyś był, niższy plan taryfowy....
 0  
10Mb za 58 zł :) ja płace za 8Mb 59 zł w netii teraz czekam na ruch netii :)
 0