Łukasz Szewczyk01.10.2010 (9:00)69

Neostrada TP: Nowe ceny - taniej o 25 proc.

Telekomunikacja Polska szykuje się do walki z operatorami telewizji kablowej - wprowadza nowe ceny Neostrady TP, usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu. Obniżki sięgają nawet 25 procent (w opcji 1 Mb/s). Z nowej oferty mogą korzystać nowi i obecni klienci.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 69)

A ja dalej na radiówce, bo TP dalej nie może przyłączyć.:((
 0  
I tak dobrze, że rozwijają co chwila łącza, a przez tą ofertę mogą stać się poważnym zagrożeniem dla kablówek które wiadomo są ograniczone terytorialnie
 0  
Każda zmiana na plus cieszy,ważne jest też to ,że neo już od dłuższego czasu chodzi bardzo stabilnie,bez zwiech praktycznie.....o której jest ta konferencja tpsa? ktoś wie?
 0  
jedno jest pewne. chcą konkurować, to niech zniosą opłatę za utrzymanie łącza. i tak utrzymują mnie przez 2 lata, więc pewność, że będę płacił - mają. cennikowo - super. dodatkowe kruczki - beeeeee
 0  
za neostrade 20mb plus telewizja przy umowie na 24 miechy okolo 65zl wlasnie zamowilem na infolinie :)
 0  
@Oky. Konferencja za moment się zaczyna.

@tomek. Zgadzam się w 100%. Nawet te cenniki częściowo wyrównały się z ofertami mojej sieci osiedlowej. Opcja 10Mbps kosztuje tyle samo a 20Mb jest nawet 25zł tańsza. Tylko po pierwsze: do mnie od centrali jest 1,9km kabla czyli 20Mbps odpada. Po drugie: dochodzi opłata za zawieszenie lini - 21zł. A po trzecie technologia ADSL2+ nie pozwala na rozwiązanie z powodzeniem stosowane w kablówkach, gdzie przykładowo w nocy i nad ranem (przeważnie 24-12) prędkość jest zwiększana 2 lub nawet 4 krotnie. Dzięki temu "zasysacze" mają wysokie transfery a po południu nie blokują innym łącza :).
 0  
Dzięki maniek.....jest gdzieś w TV?
 0  
oky nie czaje o co ci chodzi w tym pytaniu :)
 0  
już zacieram ręce ... oby konkurencja coś ruszyła
 0  
Czy jest transmisja na jakimś kanale...
 0