Łukasz Szewczyk01.10.2010 (12:23)7

Nowa oferta Neostrady TP z TV

Wraz z obniżką cen za internetową usługę Neostrada Telekomunikacja Polska przygotowała także nowe promocja na Internet w pakiecie z telewizją. W tym przypadku obniżka sięga nawet 20 procent.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

O a myślałem, że tylko ofertę neo odświeżyli. Czyli TP aktualizuje wszystkie oferty związane z internetem. Nie sądziłem że dogadanie się UKE i zamrożenie stawek hurtowych dla operatorów BSA będzie skutkowało takimi nowościami. Mam nadzieję tylko, że zadziała to mobilizująco na konkurencję.
 0  
Im droższa oferta, tym wyższa obniżka, więc najgorzej mają Ci znowu, którzy z przyczyn technicznych są skazani na najniższe prędkości. Nie jestem tym absolutnie zachwycony.
 0  
no, ale nie każdy od razu potrzebuje łącza 10, 20mb/s. Ja tam się cieszę
że TP wprowadziła obniżki cen abonamentów. Zawsze to kilka złotych zaoszczędzonych w portfelu. Ja dodać do tych nowych cen jeszcze obecne promocje, choćby na rozbudowane pakiety TV, możliwość skorzystania z TV na Życzenie, to robi się z tego całkiem godna uwagi ofert.
 0  
Wg mnie jest dobrze, szczególnie jeśli chodzi o pakiety tv, ceny niskie a kanałów i to dosyć dobrych jest naprawdę dużo. Oferta jakościowo jest dużo lepsza niż cyfrowego polsatu czy cyfry plus.
 0  
jak patrze przykładowo na pakiet L + HBO + Orange Sport za 59zł, to rzeczywiście wygląda to dość dobrze. A o co chodzi z tą opcją TV na życzenie? To działa na podobnej zasadzie co VOD?
 0  
Pięknie wyglądają reklamy Tp w tv, ale gdy chciałem zmienić opcję z 1Mb na 2 Mb + tv okazało się :) brak możliwości tech. Te nasze realia.
 0  
Zgadzam sie z tą ostatnią opinią
 0