Łukasz Szewczyk01.10.2010 (10:42)15 komentarzy

Darmowa migracja do nowej Neostrady TP

Telekomunikacja Polska wprowadza nowe, tańsze opcje internetowej usługi Neostrada. Dotychczasowym klientom operator umożliwia darmową migrację do nowych ofert.
Od 1 października 2010 roku obowiązują nowe, niższe stawki za usługę Neostrada w Telekomunikacji Polskiej. Ceny spadły nawet o 20 procent, a obniżka była możliwa dzięki zatwierdzeniu przez UKE nowego modelu ustalania cen usług hurtowych (koszt plus) dla operatorów, którzy do oferowania internetu wykorzystują sieć TP.
Jednocześnie Telekomunikacja Polska przygotowała promocję dla dotychczasowych abonentów Neostrady. Z nowej oferty mogą skorzystać zarówno dotychczasowi klienci jak i nowi. Tylko do końca 2010 roku klienci korzystający już z Neostrady mogą przechodzić na nową ofertę bez zmiany prędkości. Później będzie to możliwe pod warunkiem zmiany prędkości Neostrady na wyższą.

Migracja do nowej oferty będzie możliwa od 11 października 2010 roku poprzez infolinię 801 505 505 lub w punkcie sprzedaży. Migrowanie do nowej oferty wiąże się z anulowaniem poprzedniej umowy oraz podpisanie nowej, w zależności od wybranej oferty - na rok lub dwa lata.
TP

Komentarze (1 - 10 z 15)

Czyli jak ktoś podpisał umowę przed wejściem nowych cen to spokojnie będzie mógł zmigrować i skorzystać z nowych stawek? No to chyba dobre rozwiązanie, przynajmniej uczciwe wobec klientów
 0  
a czy ta migracja obejmuje też neo + tv ?
 0  
chyba tak. Bo wydaje mi się że posiadając neo z TV, jesteś abonentem Neostrady z wykupioną dodatkowo usługą TV. No, ale to najlepiej się samemu upewnić na infolinii. A korzysta ktoś może z opcji TV na życzenie? Usługa dostępna jest przy wszystkich wielkościach pakietów telewizyjnych, czy tylko jakiś konkretnych?
 0  
Jeżeli masz neo z tv to możesz zmigrować tylko do wyższej prędkości , jezeli masz samą neostradę to możesz do wyższej , niższej i takiej samej
 0  
Tylko, że podpisanie wcale nie oznacza tak hop siup anulowanie starej. Bo wg regulaminu, o czym nie jest wspomniane w artykule, nowa umowa nie może być na okres krótszy aniżeli stara umowa.
Więc jak ktoś niedawno podpisał na 24 miesiące, to nie może teraz podpisać nowej na 12, tylko przymus 24 mc.
 0  
a moze mozna przejsc z orange freedom na neostrade??
 0  
Dzwoniłem w tej sprawie do TP jak na razie na dzień dzisiejszy nie ma możliwości migracji, i oficjalnie nic o tym nie wiedzą. Zobaczymy co będą mówić po 11 października.
 0  
ja tez dzwoniłem i na razie nic nie wiedzą :/ " proszę dzwonić bliżej 11stego.."
a interesuje mnie to jak cholera bo mam neo + tv i jakąś kijową umowę przedłużoną przed teściową w styczniu tego roku !
 0  
Polecam strone rzecznika tp tam jest wszystko napisane
.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/neo_tania_jak_nigdy_wcześniej
 1  
@Semtex Doprecyzowując - migracja do niższej opcji nie jest bezpłatna. Taka przyjemność kosztuje 110,00 zł
 0