Łukasz Szewczyk01.10.2010 (10:42)15

Darmowa migracja do nowej Neostrady TP

Telekomunikacja Polska wprowadza nowe, tańsze opcje internetowej usługi Neostrada. Dotychczasowym klientom operator umożliwia darmową migrację do nowych ofert.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

orientuje się ktoś, czy migrując z neo na neo z TV, przy okazji można załapać się na promo: pół roku za free i 3 miesiace testowania? Bo tak wziąłbym sobie pakiet L + HBO + Orange sport za niecałe 60PLN.
 0  
Tp Olało starych sprawdzonych klientów. MIGROWAĆ mogą tylko osoby które mają do końca umowy więcej niż 150 dni :/ TP dziadostwo na maxa!! Nie dbają o klientów. Nowi mogą wszystko żal.
 0  
Zapoznajcie się najpierw z tym tematem jak TP oszukało klientów a propo Migracji. Oficjalne forum UKE http ://forum.gazeta.pl/forum/w,1115,117495319,117495319,TP_Oszukala_Klientow_Migracja_Neostrada_.html
 0  
Zostało mi mniej niż 150 dni do końca umowy i nie mogę przejść na nową ofertę, nieźle tp bardziej zaczyna dbać o nowych klientów niż starych, lojalnych. Tp powinno coś zrobić ze swoją stroną bo ostatnio jest tragicznie, szukam już od dwóch tygodni regulaminu oferty tv więcej korzyści i nigdzie go nie ma. O zamawianiu usług przez neta lepiej nie wspominać, tragedia.
 0  
Eddy. Dostałem dzisiaj maila od rzecznika zawarłem go w tym temacie na oficjalnym Blogu. Masz możliwość migracji tylko TP wali głupa. http ://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/neo_tania_jak_nigdy_wcześniej
 0