Łukasz Szewczyk04.10.2010 (10:02)35

Neostrada TP nawet do 80 Mb/s - w przyszłym roku

Kilka miesięcy temu Telekomunikacja Polska podkręciła swoją internetową usługę do 20 Mb/s. Nie jest to ostatnie zdanie największego operatora stacjonarnego w Polsce, a Neostrada może przyspieszyć nawet do 80 Mb/s.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 35)

niech najpierw będą dostępni wszędzie a nie chwalą sie 80mb jak upc już dawno ma 120:] najgorsze w tym wszystkim jest to że nie którzy nawet od nich nie mogą mieć 1mb bo jak sie sami tłumaczą " nie ma u państwa możliwości " .
 0  
Wiesz, akurat zestawienie z upc nie jest najszczęśliwsze, bo akurat TP zasięgowo dociera znacznie szerzej.
 0  
ta pseudo reklama to chyba ma śmieszyć, idzie klient do TP i mówi chcę neo 10Mb/s, a pani z punktu mówi chętnie byśmy dali ale kable nie pozwalają, za słaba infrastruktura, 2Mb/s powinno u Pana chodzić haha
to po co reklamujecie że można mieć 20 a teraz 80 skoro chyba tylko dla osób mieszkających w centralce, obłuda, realia są takie że od lat na niektorych liniach żadnej modernizacji się nie przeprowadza
 0  
Niech dekodery zaktualizują bo to już śmiech na sali żeby tyle czasu czekać.
 0  
mediafun, UPC robi tak samo. Oferuja i zawieraja umowy na 25mb i wyższe prędkości, tam gdzie jedynie 10 mb jest prędkością realną.
 0  
HA HA HA! U mnie był 1 MB, zamówiłem 20 MB i co? Nawet 2MB nie byli w stanie podłączyć, tylko max 1. Co nie znaczy że w Netii mam 6MB i jestem zadowolonym abo Netii. Ale po co to robią? Dla szpanu? Może i ktoś ma 20 ale chyba mieszka w rozdzielni.
 0  
A gdzie można będzie taką prędkość osiągnąć? Chyba tylko mieszkający w centrali będą mogli zamówić 80 mega.
 0  
Realnie dla tych, którzy są przy centrali, zapewne do 300 metrów jeżeli są dobre kable :) czyli usługa dla 1% abonentów :)
Ja mieszkam 200 metrów od centrali i czekam na przyłacznie 20 mbit , czekam i czekam :)
 0  
10-20-80mb.LUDZIE !!!!!NA WSIE I MAŁE MIASTECZKA,DAJCIE PRZYNAJMNIEJ 1Mb-to będzie sukces##NA WIEŚ MOŚCI PANOWIE NA WIEŚ##
 0  
A mnie dalej nie mogą przyłączyć nawet na 512 kb. Województwo mazowieckie.
 0