Łukasz Szewczyk17.11.2010 (16:49)17 komentarzy

Matuszyński odchodzi z telewizji "n"

Zmiany w zarządzie ITI Neovision, operatora satelitarnej telewizji "n" oraz nadawcy kanałów telewizyjnych (m.in. nSport HD, nFilm HD). Ze spółki odchodzi dyrektor operacyjny - Andrzej Matuszyński, wcześniej związany m.in. z Cyfrowym Polsatem.
Andrzej Matuszyński, Dyrektor Operacyjny zdecydował się na odejście z ITI Neovision z przyczyn osobistych. Od dnia 18 listopada 2010r. przestanie świadczyć pracę dla ITI Neovision - czytamy w komunikacie spółki przesłanym do mediów.
Poinformowano także, że Andrzej Matuszyński nie będzie pełnił funkcji Członka Zarządu ITI Neovision. Tym samym Zarząd ITI Neovision będzie funkcjonował w składzie pięciu osób.

Kompetencje Andrzeja Matuszyńskiego w zakresie zarządzania Działem Komunikacji i Marketingu przejmuje Członek Zarządu/ Dyrektor Operacyjny - Christian Anting. Zarządzanie Departamentem Sprzedaży i Logistyki pozostaje w gestii Członka Zarządu/ Dyrektora Departamentu Sprzedaży i Logistyki - Artura Przybysza.

Andrzej Matuszyński ma blisko 15-letnie doświadczenie na rynku mediów w Polsce. W ITI Neovision pracował od czerwca 2010 roku. Ostatnie pięć lat spędził w Cyfrowym Polsacie, początkowo jako dyrektor marketingu i obsługi klienta a w ostatnim czasie piastując stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za marketing oraz obsługę i utrzymanie klienta. W latach 1997 - 2004 pracował w Eurozet odpowiadając za marketing Zet oraz Radiostacji z pozycji dyrektora badań i marketingu. Pełnił również funkcję członka zarządu Radiostacji.
Telewizja "n:

Komentarze (1 - 10 z 17)

ITI straciło specjalistę, a specjalista chyba wyeliminował się z branży telewizji satelitarnej. Szkoda.
 0  
Panu Matuszyńskiemu zawdzięczamy nowe, głupawe reklamy telewizji n i hasło "Relaks jak się patrzy". Chciał ocieplenia wizerunku i nie wyszło. Telewizja n poradzi sobie lepiej bez niego niż z nim.
 0  
To się napracował od tego czerwca...

Na branżowych forach aż huczy od plotek o nieciekawej sytuacji N, a sam Matuszyński nie szczędzi platformie cierpkich słów (najlżejsze z nich to bagNo i baNkrut). Podobno popadł w niełaskę kiedy TP się wycofało z fuzji z N, bo TVN chce się jak najszybciej pozbyć N.
 0  
@Krystian
Co ty za głupoty wypisujesz Ty chyba nie wiesz co się dzieje?
Poczytaj trochę zanim cokolwiek napiszesz
www.siecikablowe.fora.pl 17.11.2010 (17:58:45)
 0  
@Krystian - skad Ty takie rewelacje bierzesz...
TP mialaby sie wycofac, z czegos w co sie wkopala na min. 5 lat? gratuluje dobrego humoru.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 17.11.2010 (18:00:30)
 0  
krysrian niezłe bajki pisze...
 0  
...i rzekł matuszynki, "ja z tym hahade nie chem miec nic wspolnego bo juz sie na ulicy smieja z 3 Mb/s..."
P.S Cóż, jak widac nie wszyscy z nimi chca wspolpracowac...
 0  
jeden czlowiek z glowa na karku i tak tam niewele zrobic mogl za duzomtam specjalistow od pantonów
 0  
Krystian - większych bzdur dawno nie czytałem. Skąd informacje, że Pan Matuszyński kiedykolwiek źle wyraził się na temat telewizji "n", czy też jej sytuacji finansowej? No, skąd?

"Na branżowych forach aż huczy od plotek o nieciekawej sytuacji N..."
Czyli gdzie? Na amatorskich stronach, tworzonych przez amatorów i adresowanych dla amatorów. Tych, gdzie twierdzą, że Cyfra+ współpracuje z Polsatem, a między n i TP miało dojść do fuzji. Wychodzi tu brak wiedzy oraz niepohamowana wyobraźnia fanów konkurencyjnych platform.

Na koniec, n ma się bardzo dobrze - ba, nawet szykuje kilka niespodzianek, o których niestety nie mogę nic więcej powiedzieć. Szkoda, że lwia część potencjalnych użytkowników, po przeczytaniu wypocin oszołomów pokroju Krystiana traci chęć na podpisanie umowy. A naprawdę warto... ;)
 0  
Wtajemniczony niestety swoja wypowiedzia wpisujesz sie w kanon tych uzytkownikow zasmiecajacych te i inne fora, wielu juz takich bylo co wiedzieli duzo i nie mogli powiedziec, wklejali zmyslone skany ulotek, podawalo rozne daty i kanaly z kosmosu. Moja rada na przyszlosc, jak cos wiesz to powiedz co konkretnie albo w ogole nie mow nic na ten temat. Pozdro
 0