Łukasz Szewczyk22.11.2010 (10:05)13 komentarzy

Plus: 20% więcej na Mikołajki

Komórkowa sieć Plus dla użytkowników ofert Simplus, mixPlus, 36.6 i Sami Swoi przygotowała promocję, w ramach której przyznawane są dodatkowe złotówki na rozmowy, SMS-y, MMS-y czy Internet.
Promocja "20% więcej na Mikołajki" obejmuje użytkowników Simplusa  , 36i6  oraz mixPlusa , którzy w terminie od 22 do 26 listopada 2010 roku dokonają zasilenia telefonu komórkowego kwota z przedziału od 50 do 99 zł.
Promocja dotyczy zasileń telefonów dokonanych przez Internet, na przykład za pomocą stron www operatora: www.zasilenia.simplus.pl (dla użytkowników Simplusa), www.zasileniamix.plus.pl (dla użytkowników mixPlus) i www.zasilenia.36i6.pl (dla użytkowników 36.6) oraz za pomocą internetowych serwisów transakcyjnych banków.

W ramach promocji, zasilenie telefonu jest premiowane zwiększeniem wartości konta o 20 proc. wartości dokonanego zasilenia do wykorzystania w dowolny sposób na wszystkie usługi telekomunikacyjne (m.in. na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci).

Promocją objęte są także zasilenia kont użytkowników Sami Swoi  w przedziale od 40 do 99 zł dokonane za pomocą między innymi strony www.zasilenia.samiswoi.pl.

Komentarze (1 - 10 z 13)

kocham te promocje; szkoda tylko, że są raz w miesiącu...
 0  
Gdyby nie los z Milionerii to bym sie cieszyl, ale cholera doladowalem juz konto
 0  
20% ;-) Opy dają niewiele mniej zawsze, za doładowanie przez ich stronę (tak-tak przynajmniej daje 10%). Jeśli to prezent mikołajkowy to chyba nie będzie on odebrany najlepiej, bo pojawiły się już informacje o podwójnym doładowaniu w Tak-taku, Orange również przygotowało promocję.
 0  
żadna nowość,już kilka razy w tym roku była taka promocja,
jak by dali co najmniej 30 % więcej to by była promocja
 0  
Ta promocja to robienie dobrze sobie a nie klientowi.Jeszcze tego nie wiecie???
 0  
Cóż przy podwójnym doładowaniu tak taka wygląda to blado...
 0  
Oj tam Oj tam
 0  
dałem wam zarobić 20 bo doładowałem za 250 zł.szunaj
 0  
Rzeczywiście to bonusowe 20% wypada blado przy podwójnych doładowaniach w Tak Taku. Trochę przegapili sprawę wchodząc z taką kiepską promocją przed Świętami.
 0  
serenedi: rzeczywiście, przy podwójnym doładowaniu Tak-taka kiepsko to wygląda, ale pewnie Plus zaproponuje coś jeszcze dodatkowego, bezpośrednio przed świętami.
 0