Łukasz Szewczyk22.11.2010 (13:43)brak komentarzy

Hähnel Inspire LiveView - nowe możliwości fotografowania

Na rynku pojawił się pilot, który pozwala na bezprzewodowe sterowanie lustrzanką, z podglądem na 3,5-calowym wyświetlaczu LCD, który pozwala na wykonanie zdjęcia z 60 metrów, przy wykorzystaniu kolorowego wyświetlacza oraz posiada funkcję jednoczesnej kontroli czterech różnych aparatów.
Nowy pilot zdalnego sterowania Hähnel Inspire LiveView to rozwiązanie dla osób, specjalizujących się w fotografii studyjnej, przyrodniczej lub sportowej. To produkt zdecydowanie dla tych, którzy lubią eksperymentować i bawić się fotografią. Innowacyjna funkcja podglądu LiveView pozwala na oglądanie obrazów z odległości 60 metrów od aparatu. Nawet gdy obiektyw lustrzanki ustawiony jest w trybie zoom, wbudowana w odbiornik LiveView kamera CMOS daje niezależny, szerokokątny obraz na 3,5-calowym ekranie i umożliwia obserwowanie całej sceny.
Za pomocą pilota Inspire można kontrolować cztery różne odbiorniki, podłączone do czterech lustrzanek cyfrowych. Jeden przycisk pozwala nam przełączać się pomiędzy podglądem każdego z aparatów. Stwarza to doskonałe możliwości podczas fotografii studyjnej. Najnowszy produkt stanowi też dodatkowe źródło magazynowania zdjęć. Umożliwia przechowywanie wykonanych zdjęć w transmiterze. Jeśli będziemy mieli ochotę obejrzeć zrobioną wcześniej sesję fotograficzną, bez problemu zrobimy to bezpośrednio w transmiterze. Wraz z funkcjonalnością standardowego pilota do lustrzanek, otrzymujemy więc dodatkowo szybki i łatwy sposób na przechowanie zdjęć i możliwość ich przeglądania, bez konieczności włączania aparatu.

Sugerowana cena detaliczna to 999zł.
K-Consult