Łukasz Szewczyk30.11.2010 (10:58)7 komentarzy

iPad oficjalnie wkracza do Polski

iPad, popularny tablet firmy Apple, który zadebiutował w kwietniu 2010 roku, wreszcie wkracza na polski rynek. Do tej pory sprzedaż iPada w Polsce była prowadzona "tylnymi drzwiami".
Od wtorku (30 listopada 2010 roku) tablet iPad firmy Apple dostępny jest w oficjalnej sprzedaży na terenie Polski. Dzięki temu iPad pojawi się w wielu sklepach ze sprzętem elektronicznym m.in. w sieci sklepów Saturn i MediaMarkt - polityka Apple nie przewiduje dystrybucji tabletu przez operatorów telekomunikacyjnych dzięki specjalnym umowom (jak np. w przypadku iPhone). Ceny kształtują się od 2099 do 3299 zł (w zależności od modelu).
Mimo, że iPad dopiero teraz wchodzi do oficjalnej sprzedaży, nie oznacza, że do tej pory urządzenie nie było dostępne w Polsce. Według nieoficjalnych informacji Gazety, do tej pory w Polsce udało się sprzedaż 12 tys. iPadów. Była to jednak tzw. sprzedaż nieoficjalna prowadzona przez niektórych operatorów komórkowych oraz sklepy ze sprzętem elektronicznym.

Komentarze (1 - 7 z 7)

A czy macie jakieś konkretne informacje, tzn w jakiej cenie, u których operatorów? np Orange niedawno wprowadził do oferty Galaxy Tab, więc nie wiem, czy będą równolegle wprowadzać iPada...
 0  
Lobo czytaj ze zrozumieniem.Ipad nie bedzie oficjalnie sprzedawany przez operatorów. Będzie dostepny tak samo jak komputeryw sklepach z elektroniką. Wiec idź do Media Markt lub Saturna i zobacz ile kosztuje. Sprzedaz wu operatorów jest sprzedażą nieoficjalną.
 0  
hmm, myślałem że niektórzy już czekają na iPad2 w następnym roku
 0  
iPad2 planowa premiera kwiecień 2011. Super, w takim tempie trafiają oficjalnie nowinki z Apple do Polski.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 30 listopada 2010 o 13:54:53 przez zui).
 0  
zui nie zdziwiłbym się gdyby do 2 trafiła kamerka, USB 3 lub też czytnik kart pamięci.
 0  
W sieci sklepów Vobis był już od ponad miesiąca.
 0  

Polecamy