Łukasz Szewczyk13.12.2010 (17:22)3 komentarze

TOYA z mobilnym telefonem oraz internetem

TOYA, piąty operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadza do swojej oferty usługi mobilne. Już w lutym 2011 roku abonenci sieci będą mogli korzystać z bezprzewodowego Internetu i telefonii komórkowej. Jaka oferta?
TOYAmobilna obejmie po trzy pakiety dla każdej z nowych usług. Będą z niej mogli korzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi abonenci, chociaż - jak podkreśla Jacek Kobierzycki, dyrektor spółki - Toya Mobilna to uzupełnienie wachlarza usług i bonus dla użytkowników pozostałych usług. Nowe usługi dostępne będą nie tylko w sieci Toya, ale i w sieciach partnerskich. W odróżnieniu od innych firm z branży, Toya wprowadza obie usługi mobilne jednocześnie.
Sama oferta jest skonstruowana z myślą o dotychczasowych abonentach. Ceny Internetu oraz ilość darmowych minut na połączenia z innymi operatorami oraz wewnątrz sieci (również TOYAtel – telefonia stacjonarna) są uzależnione od posiadanych usług Toya.

Dla nowej usługi przygotowana została promocja – Pakiet Startowy 0 zł przez trzy miesiące. Mogą z niej skorzystać wszyscy, którzy do końca stycznia zadeklarują chęć zakupu usługi (można tego dokonać poprzez formularz, dostępny na toya.net.pl).

Przykładowo w cenie 15,99 zł klienci mogą otrzymać nawet do 55 darmowych minut miesięcznie. Z kolei pakiety mobilnego Internetu prezentują się następująco: 1 GB - 24,99 zł, 2 GB - 29 zł, 44 GB - 34 zł.

Toya Mobilna, usługa w modelu MVNO zostanie wprowadzona we współpracy i przy użyciu narzędzi firmy MNI Mobile , wirtualnego operatora komórkowego, opartego na infrastrukturze PTK Centertel (operator sieci Orange).
MNI

Komentarze (1 - 3 z 3)

W moim ulubionym Playu też mam transfer 2 GB za 29 zł a darmowe rozmowy są przez telefon na kartę w cenie : za 10 zł podładowania z tym że te 10 zł można wykorzystać na rozmowy do obcych sieci MAJĄC jednocześnie uaktywnione owe darmowe w sieci.
Playa nikt nie przebije 13.12.2010 (21:11:06)
 0  
pomyslnosci
 0  
no no 44GB za 34 zł - to może się udać - klientów na tę usługę mogą sobie znaleść...
 0