Łukasz Szewczyk15.12.2010 (10:01)5 komentarzy

iPlusopobieracz w niskim abonamencie iPlus

Od środy (15 grudnia 2010 roku) abonenci niższych pakietów mobilnego internetu iPlus w komórkowej sieci Plus mogą korzystać z usługi iPlusopobieracz.
iPlusopobieracz to usługa pozwalająca abonentom iPlusa na nieograniczoną transmisję danych w określonych godzinach. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane pnie są wliczane do podstawowego limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie surfować w sieci.
Do tej pory usługa była dostępna tylko dla posiadaczy abonamentu iPlus prywatnie / iPlus firmowo 3G i więcej. Od 15 grudnia 2010 roku iPlusopobieracz dostępny jest także dla posiadaczy najniższego abonamentu iPlus prywatnie / iPlus firmowo 1,5 GB w cenie: 15 zł (opcja w godz. 0 - 9) lub 25 zł (opcja w godz. 0 - 12)

Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godz. 9.00 rano mogą zamienić ją na wersję do godz. 12.00 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

Komentarze (1 - 5 z 5)

o widzę że media2.pl naginają czasoprzestrzeń - ale czad
 0  
Czy za aktywacje pobieracza sie dodatkowo placi? Z tego co pamietam, to m.in. tym wlasnie przegrywal iplusopobierazc ze szczesliwymi godzinami w orange, bo tam obojetnie co sie wybralo, w nocy mozna bylo scaigac za darmo i bez ograniczen.
 0  
na stronie iplusa nic nie ma o tej zmianie,ciekawe czy dalej sie placi za deaktywacje dodatkowe 5zl i ponowna aktywacje
 0  
Panie Szewczyk iplus firmowo i prywatnie 3G nie ma takiej taryfy i nigdzie na stronie www nie ma wzmianki o tej zmianie,czyżby wyssał Pan to z palca?


Były takie zasady dla ipluspobieracza 9h:

10 zł miesięcznie dla abonentów płacących za abonament iPlusa do 55 zł
- 5 zł miesięcznie dla abonentów płacących za abonament iPlusa do 55,01 do 80 zł zł
- 0 zł miesięcznie dla abonentów płacących za abonament iPlusa od 80,01 zł
 0  
dla mnie jest to ciagle sporo gorsza usluga niz ta w orange. tam szczesliwe godziny sa przynajmniej wlaczone w cene abonamentu.
no, ale im wiecej takich ruchow, tym lepiej dla klienta. niech bedzie.
 0