Łukasz Szewczyk21.12.2010 (22:10)3 komentarze

Odtwarzacz MP4 z Neostradą TP

Telekomunikacja Polska wprowadza świąteczną promocję, w ramach której do umowy na Neostradę dodawany jest w prezencie odtwarzacz MP4.
W telewizji można zobaczyć spoty reklamujące nową ofertę, w ramach której - z okazji świąt - Telekomunikacja Polska oferuje swoim klientom prezent w postaci darmowego odtwarzacza MP4.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czy promocja obowiązuje w salonie czy także przez stronę www? Pytam bo w przypadku bonów jest tak, że są dodawane przy zamówieniu/przedłużeniu przez stronę www.
 0  
Neostrada i jej praktyki z prezentami widać dają efekty, bo ludzie na prawdę je biorą. Chyba dwa latatemu dawali drukarkę nie wiadomo po co, ale też ludzie się rzucili. W tym roku pewnie będzie gorzej, ale chyba chodzi o to, ze ludzie lubią prezenty.
 0  
prezenty to jedno. Bardziej szczerze mówiąc liczą się chyba warunki z jakimi oferują tą Neostradę. Np. dwa miesiące darmowego abonamentu, czy możliwość przetestowania sobie łącza przed podpisaniem umowy, tak naprawdę decyduje o atrakcyjności i popularności tej usługi. Przynajmniej, tak mi się wydaje.
 0