Łukasz Szewczyk03.01.2011 (16:00)11 komentarzy

Internet bez VAT w sieci Netia

Netia rozpoczyna 2011 rok od nowej promocji dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. W promocji "Internet bez VAT" w pakiecie z telefonem, abonament za obie usługi będzie obniżony o wartość podatku VAT (23 proc.) nawet przez cały okres trwania umowy.
Promocyjne abonamenty w cenie niższej o wartość podatku VAT nawet przez cały okres trwania umowy obowiązują w pakietach Internet i Telefon, natomiast w przypadku pojedynczych usług nawet do 10 miesięcy.
Internet w technologiach LLU, Cu i Ethernet (opcje do 4 Mb/s, do 8 Mb/s i do 20 Mb/s) w pakiecie z jednym z ryczałtowych planów telefonicznych (Wieczory i Weekendy, Non Stop lub Non Stop Świat) kosztuje od 81,14 zł do 113,66 zł brutto.

W przypadku dostępu do Internetu w technologii BSA (do 2 Mb/s, do 6 Mb/s lub do 20 Mb/s) oraz bezprzewodowego Wi-MAX (do 1 Mb/s), w pakiecie z taryfami Non Stop i Non Stop Świat, abonament obniżony jest o wartość podatku VAT przez cały okres umowy dla wszystkich dostępnych prędkości Internetu. W pakietach z taryfą Wieczory i Weekendy obniżka obowiązuje przez 18 miesięcy.

Promocja "Internet bez VAT" dla samego dostępu do Internetu w technologii LLU, Cu i Ethernet obniża miesięczną opłatę o wartość podatku VAT przez 10 pierwszych miesięcy trwania umowy. Abonament na sam dostęp do Internetu w opcjach BSA oraz Wi-MAX jest niższy przez 5 miesięcy. Instalacja i użytkowanie urządzeń Wi-MAX jest bezpłatne.

Promocja obowiązuje dla umów zawieranych na 24 miesiące. Po zakończeniu okresu lojalnościowego umowa przechodzi na czas nieokreślony, a opłaty pozostają w takiej samej wysokości jak w ostatnim miesiącu umowy terminowej.
Netia

Komentarze (1 - 10 z 11)

tylko te 24 miesiące odstrasza, ja podpisałem na 1,5 roku. Oferta jednak bardzo szokująca, 23% drogą nie chodzi....
 0  
Netia jest be
 0  
Czy z TP można negocjować cenę na internet 2 mb/s za 54zł ,niedługo kończy mi się umowa .Jak nie to wybieram Netie ,dostanę też plan darmowe wieczory i weekendy a płacę 10zł taniej niż w TP.Jestem wieloletnim abonentem TP ,jak ktoś wie czy można negocjować umowę proszę o info.
 0  
wasyl o ile mam dobre info to w tp nie ma żadnych negocjacji oni po prostu nie mogą zaoferować taniej internetu, jeśli zależy tobie tylko na internecie to zapoznaj się z ofertami neti, dialogu, ery i telekomunikacji kolejowej. Jak chcesz internet plus tv to sprawdź ofertę dialogu i tp.
 0  
@Wasyl
Miałem internet w TP , podobnie jak Ty i zrezygnowałem .
Teraz podpisałem umowę z Netią i mam 8 Mb/s internet i telefon bez limitu na Polskę za 118 zł. miesięcznie . Przez 6 miesięcy płacę 1 zł.
 0  
Witam... mam umowę z netia na internet i telefon do wrzesnia 2011.. predkosc 1mb... czy mogę zwiekszyć predkosć do 2mb i po jakich cenach?
 0  
TP to dziwna w sumie spółka. Najzabawniejsze jest to że reklamuje że internet nawet do 20mb a już zaraz za Warszawą ledwo idzie 2mb :// i to też nie pełne. Trochę to dziwne, z Netia jest podobnie bo w końcu to te same kable...
 0  
sim w neti po 6 miesiącach możesz negocjować umowę, zwiekszyć prędkość.....etc..
 0  
po takiej cenie jaka obecnie obowiązuje w promocji- tak więc 2 może cie nawet mniej kosztować niż 1
 0  
@sim
Ja podpisałem umowę z Netią na internet 1 stycznia 2010 r. na 24 miesiące .
Miałem internet 2 Mb/s i telefon 126 min. za friko w abonamencie . Za całość płaciłem po 6 miesiącach ( 6 miesięcy w promocji za 1 zł. ) 108 zł.
W grudniu 2010 r. zadzwoniłem do Neti w celu zmiany umowy
( podwyższenie prędkości internetu ) i okazało się , że można zmienić umowę .
Podpisałem nową umowę i od 20 grudnia mam internet 8 Mb/s i telefon
( na stacjonarne na całą Polskę bez limitu , non-stop ) bez limitu za 118 zł.
W tej umowie znowu mam promocję przez 6 miesięcy za 1 zł.
Jak widzisz , w tamtym roku płaciłem tylko przez 6 miesięcy , a pół roku
wszystko było bez opłat i to samo mam teraz .
Wejdź na stronę Neti i tam jest wszystko opisane .
 0