Łukasz Szewczyk03.01.2011 (23:05)21 komentarzy

Era Tak Tak: Internet bez limitów przedłużony

Komórkowa sieć Era do końca czerwca 2011 roku przedłużyła promocyjną usługę Blueconnect Max, która daje użytkownikom Tak Tak i Tak Tak Fo nielimitowany Internet w komórce.
Przypomnijmy, że w ramach Blueconnect Max użytkownik płaci stałą kwotę (9,08 zł na 30 dni) niezależnie od czasu, jaki poświęca na surfowanie po Internecie oraz bez względu na ilość pobranych danych. Dzięki temu użytkownicy Tak Taka i abonenci Tak Tak Fona mają otwarty dostęp do swojej poczty i codziennych informacji, m.in. bieżących wiadomości z kraju i ze świata, aktualnej prognozy pogody, programu TV czy nowości kinowych, oraz zapewnioną obecność on-line na serwisach społecznościowych. Wszystko na ekranie swojego telefonu.
Usługę można włączyć wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści MAX pod numer 8010. Uruchomienie blueconnect Max zostanie potwierdzone SMS-em, a z konta klienta zostanie pobrana kwota 9,08 zł. Od tego momentu użytkownik będzie korzystał z dostępu do Internetu w telefonie komórkowym przez 30 kolejnych dni, z prędkością przesyłania danych 1Mb/s. Po przekroczeniu 100MB transferu danych w miesiącu prędkość dostępu może zostać ograniczona do 16kb/s, ale użytkownik nadal może korzystać z Internetu w komórce nie ponosząc dodatkowych opłat. Taryfikacja transmisji w ramach usługi odbywa się, co 100kB (przy osobnym naliczaniu danych odbieranych i wysyłanych). Po upływie wskazanego terminu oferta zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 30 dni.
Era

Komentarze (1 - 10 z 21)

Już o tym wiedziałem wcześniej to już ostateczny termin ważności usługi blueconnect Max ciekawe jaką kolejna usługę wprowadza może ulepsza ten pakiet może większy lejek w końcu dzięki tej usłudze intern. Era jest liderem i trzepie kasę z tego
 0  
powinien byc tez pakiet 300mb za wieksza kwote bo 100mb to roche za malo
 0  
nic nie powinno być.

to powinien być net normalny bez limitów 100 mb i powinien działać normalnie bez limitów w stałej opłacie.

i powinna to być usługa stała, nie tak,że jak era chce to przedłuży, a jak nie to nie.
 0  
He he he ! Era niech najpierw poprawi włączanie pakietów internetowych ! Olewają klientów co widać w urzędach ochrony konsumentów.... Prawnicy nie wyrabiają z reklamacjami ale era nie zważa na takie kwiczenie małych osiołów i dalej szuka naiwnych.... Polecam tę najdroższą sieć
 0  
W TT pierwszy raz zastosowano lejek, po którym da się korzystać z netu w komórce, @michal uważam, że większa kwota by nie przeszła dla netu na komórkę, bo po co, skoro ludzie mają net i mobilny i domowy itp.
 0  
To nie jest internet bez limitu ale de facto do 100 MB bo:

"Po przekroczeniu 100MB transferu
danych w miesiącu prędkość dostępu może zostać ograniczona do 16kb/s"
 0  
Tyme - w nim nie ma limitu danych, jest jedynie zmiana prędkości po przekroczeniu minimum 100 MB. Z blueconnect korzystasz przez 30 dni ile tylko chcesz. Jeśli obniżona prędkość ci nie odpowiada, to dezaktywujesz pakiet i aktywujesz go ponownie. Polecam korzystanie z kompresorem, wtedy z pakietu można wyciągnąć 3x więcej.
 0  
Jak na razie nie ma lepszego pakietu na rynku. Nikt poza Tak Takiem nie pokusił się o wprowadzenie dostępu do neta bez limitów za 9,08 zł przez 30 dni.

@.... skoro przedłużyli, to można uznać, że jest to stała usługa. Podobnie, jak Odjechana promocja. Jest regularnie przedłużana od dłuższego czasu.
 0  
To że jest zmniejszenie prędkości które może nastąpić po przekroczeniu 100mb to nie znaczy automatycznie że jest limit. Płacimy raz i korzystamy z netu przez cały dany nam okres. Wolniej czy szybciej ale korzystamy. Więc oferta opłacalna.
 0  
Ciekawe ile czeka się przy prędkości 16 kb/s na otwarcie strony internetowej w smartfonie :P
 0