Łukasz Szewczyk12.01.2011 (15:00)5 komentarzy

SMS-ki, czyli zimowe zniżki dla klientów Plusa

Komórkowa sieć Plus dla wszystkich swoich użytkowników (Plus, mixPlus, Simplus, iPlus, 36.6) przygotowała przygotowała promocje, w ramach której klienci otrzymają zniżki na zimowe atrakcje.
Tradycyjnie już na wybranych wyciągach narciarskich klienci sieci Plus będą mogli skorzystać ze zniżek na karnety całodzienne i półdzienne. Akcja SMS-ki Zimowe 2011 zaczyna się w połowie stycznia i potrwa do zakończenia sezonu zimowego 2011.
Za wysłanie SMS-a z odpowiednim dla każdej stacji kodem oferowane jest 20 % zniżki na wyciągi na następujących stokach: Krynica – Jaworzyna Krynicka, Wierchomla – Dwie Doliny, Korbielów – Pilsko, Szczyrk – Czyrna-Solisko, Zieleniec – Winterpol.

W odpowiedzi klienci otrzymują SMS klasy "0" z informacją o zniżce, na podstawie którego będą mogli dokonać zakupu karnetu. Oferta ta jest adresowana do wszystkich klientów sieci Plus (Plus, MixPlus, 36.6, Simplus, iPlus).
Plus

Komentarze (1 - 5 z 5)

Szkoda tylko, że sezon narciarki w tym roku jest wyjątkowo kiepski przez pogodę. Lód zamiast śniegu, fuj.
 1  
Ma www.simplus.pl promocje jest nowa promocja z dużą ilością premiowanego zasilenia.
Wilk syty i owca cała. 12.01.2011 (17:13:49)
 0  
Niech powtórzą promocję z września, to zasilę se samych-swoich.
 0  
Takimi ofertami raczej ani nie zawojują rynku ani nie zablokują ucieczki swoich klientów z Plusa... Generalnie Plus niczym nie zachwyca ostatnio i taki trend u nich utrzymuje się od dość długiego czasu.
 0  
Ale jak patrzę te oferty to każda z nich jest gorsza i co jakiś czas mniej atrakcyjna. Nic dziwnego że ludzie odchodzą i idą do play.
Wilk syty i owca cała. 12.01.2011 (20:00:45)
 0