Łukasz Szewczyk17.01.2011 (10:01)70 komentarzy

Era zniknie, będzie T-Mobile i nowe usługi

To już pewne. Deutsche Telekom po przejęciu wszystkich udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora komórkowej sieci Era i Heyah, wprowadzi do Polski markę T-Mobile. Operator zaoferuje także nowe usługi.
Jak już informowaliśmy, w piątek oficjalnie poinformowano o zakończeniu wszystkich sporów prawnych wokół Polskiej Telefonii Cyfrowej, a Deutsche Telekom staje się jedynym właścicielem operatora komórkowej sieci Era.
Już wiadomo, że zmiana marki jest przesądzona. - Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie rebrandingu, ale mogę powiedzieć, że pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć nie brzmi "czy?", tylko: "kiedy?" - mówi w wywiadzie dla rpkom.pl Miroslav Rakowski, prezes zarządu Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Szef PTC ma nadzieję, że do zmiany marki dojdzie jeszcze w tym roku. Dodaje, że punkty sprzedaży komórkowej sieci Era są gotowe do tej operacji od dawna. Niewykluczone, że na rynku pozostanie marka Heyah. Przy okazji zmianie marki operator nie planuje walki o klienta przy pomocy obniżek cen. - Zachowamy balans między ceną, a jakością usług. Nie będziemy ani najtańsi, ani najdrożsi - dodaje Miroslav Rakowski.

Klienci mogą liczyć natomiast na usługi dodatkowe. Jedną z nich będzie telewizja (więcej o tym tutaj), jednak rozmowy na ten temat z potencjalnymi partnerami PTC planuje rozpocząć dopiero pod koniec 2011 roku. Prezes spółki nie wyklucza m.in. przejęć. Operator chce także oferować usługi telefonii stacjonarnej.
rpkom

Komentarze (1 - 10 z 70)

no akurat t-mobile w niemczech jest najdrozszy. szkoda takiej nazwy. ile jest warta nazwa era??
 0  
Erleben, was verbindet :D T-mobile ma najlepszy zasięg i ważność konta rok i 1000 minut za 10€ :)
Telekom Deutschland GmbH 17.01.2011 (10:22:53)
 0  
Jeszcze PKP niech wykupi w całości DBahn to będzie super, a kolej tak jak jest to w Niemczech jest dochodowa i wspiera państwo...
 0  
Ale dno, czyli porazka!

@nonkonformista
Waznosc konta i teraz jest rok, ale po doladowaniu przeszlo 250zl. Natomiast w Play, po 5zl!
Tysiac minut za 40zl? Wow, w Play 45 tysiecy minut masz za niewiecej jak 10zl!
Zasieg Plusa:)
 0  
**Telekom: podaj linka do oferty 1000min za 10EUR. Jestem klientem Telekomu w Niemczech i nigdzie sie takiej oferty nie dopatrzylem. T-Mobile (obecnie Telekom ze wzgledu na machloje finansowe) jest jednym z drozszych operatorow. Maja czasem fajne oferty, ale konkurencja ich zawsze przebija. W Telekomie maja komory najczesciej biznesowi klienci ;)
 0  
to teraz era to bedzie drugie orange
 0  
Już przejecia spieprzac od przejec w polsce. Won za granice szwaby oby solorz przejoł plusa.
 0  
ht tp://www.t-mobile. at/privat/tarife/hit/index.html Telekom :)
Telekom Deutschland GmbH 17.01.2011 (11:48:07)
 0  
300 do wszystkich + 1000 do T-mobile :)
Telekom Deutschland GmbH 17.01.2011 (11:48:44)
 0  
Mam pytanie

Ja mam telefon na abonament i internet w Erze (nie blueconnect) więc jeżeli wejdzie T-Mobile to co mi się zmieni?????????????
 0