Łukasz Szewczyk01.03.2011 (0:10)7 komentarzy

Swobodne rozmowy w Tak Taku (wideo)

Komórkowa sieć Era wprowadza swobodne rozmowy w Tak Taku. Od 1 marca 2011 roku użytkownicy Tak Taka mogą mieć 1000 minut do wykorzystania na numery komórkowe i stacjonarne w sieci Era.
Aby skorzystać z oferty należy aktywować usługę wysyłając Ekspresowy kod *100*45#. W chwili przyjęcia zgłoszenia z konta użytkownika zostanie pobrana opłata w wysokości 9 złotych. Od tego momentu, przez 14 kolejnych dni, rozmowy w sieci Era trwające łącznie nawet 1000 minut, nie pomniejszą zasobów konta. Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić stan pozostałych na koncie minut, m.in., przez wysłanie Ekspresowego kodu *103#. Promocja trwa do końca czerwca 2011 roku.

Rusza także kampania reklamowa promująca ofertę 1000 minut, która obejmie wybrane ogólnopolskie i tematyczne stacje telewizyjne i radiowe, wielkoformatową kampanię outdorową i kampanię w Internecie. Komunikację przygotował Departament Komunikacji Rynkowej PTC we współpracy z agencją G7 i domem mediowym Starcom.

Komentarze (1 - 7 z 7)

sorry ale cos mi sie zdaje,ze te odgrzewane promocje nic nie dadza.w abonamencie podobnie a moze nawet gorzej...co prawda mam umowe jeszcze pol roku ale w nowej ofercie nie ma minut na KOMÓRKI ZA GRANICE DO UNII!!!Tylko stacjonarne!!!PORAZKA Ery na calej linii.Takie żeczy tyko w eże!!!
 0  
"1000 minut do wszystkich w sieci" prawie jak 1000 minut do wszystkich sieci :)
 0  
@teleonline - prawie robi dużą różnicę :) Swoją drogą to bardzo dobry pakiet. Za 9 zł można sporo wydzwonić. 1000 minut przez 14 dni po ponad 70 minut dziennie.
 0  
Odgrzewany kotlet mi bynajmniej nie smakuje. Jestem w tak taku 12 lat i nadszedł czas zmienić operatora na Play Fresh, bo tutaj przynajmniej walczą o klienta różnymi promocjami a w tak tatku wciąż odgrzewają kotlety w dodatku na tym samym starym tłuszczu. Smacznego.
 0  
w mixie to niedziała,pisze mi ze mam zła taryfe
 0  
1000 minut do wszystkich w sieci - bardzo dobre jeśli dużo dzwonimy pod różne numery w sieci.
Ciekawa jest też usługa "Numerki za grosze" gdzie można obniżyć połączenia do 3gr za minutę z trzema numerami, koszt to 4,03PLN miesięcznie za numerek.
 0  
To jeden z lepszych pakietów TT, więc dobrze, że go przedłużyli. Nie jest to tak dobra opcja jak nielimitowane rozmowy w Playu czy Heyah po doładowaniu za 30zł, ale zawsze wychodzi znacznie taniej.
 0