Łukasz Szewczyk08.03.2011 (19:46)4 komentarze

Promocja Era Tak Tak w Tesco

Rusza wspólna promocja dystrybutora elektronicznych doładowań kont telefonów epay, telefonii komórkowej Tak Tak oraz hipermarketów Tesco. W prezencie za doładowanie – darmowy zestaw startowy.
Klienci, którzy w hipermarketach Tesco zakupią elektroniczny kupon doładowujący Tak Tak, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak o wartości 5 zł. Promocja potrwa od 7 marca do 30 kwietnia 2011 roku. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci hipermarketów Tesco, którzy w dniach trwania promocji zakupią Telekartę o nominałach 25, 50, 100 i 150 zł.
epay

Komentarze (1 - 4 z 4)

No ładnie ładnie . A później Era pochwali się przyrostem użytkowników sieci , a darmowe starterki każdy aktywuje wydzwoni i wyrzuci ale aktywność będzie się liczyła jakiś czas .
 0  
5 zł do wydzwonienia i heja do Pleja
 0  
A jak ta oferta ma się ma do jednej z ostatnich wypowiedzi Prezesa PTC Sp. z o.o.? Cytuję:

"Zwiększenie liczby klientów nie jest takie trudne. W Polsce wystarczy rzucić na rynek dużo prepaidowych kart SIM (np. rozdać startery z czasopismem) i robią się gigantyczne liczby. Pół miliona nie gra roli - to zresztą był dla mnie szok, gdy zapoznawałem się z realiami polskiego rynku. Dlatego pierwsze miejsce wolę mierzyć wysokością przychodów. Mam nadzieję, że z tego punktu widzenia zostaniemy liderem jeszcze w tym roku. Jeśli się nie uda, to najpóźniej w przyszłym roku będzie można powiedzieć: Era wróciła tam, gdzie kiedyś była."

Czy nie jest to sztuczne "dmuchanie balona" i kanibalizacje realnej sprzedaży. Wiadomo, że takie rozdawnictwo nie przynosi żadnych przychodów ( średnio 5% takich kart generuje jakieś przychody )
 0  
Znów rozdawanie kart sim żeby poprawić sobie statystyki. Mi w tym miesiącu się trafili 3 karty sim Heyah w czasopismach i Tak taka przy doładowaniu. przechodze się z nimi do Playa i mam 60 PLN na rozmowy od Pleya, doładuje konto 5 PLN i mam 20 PLN x 3= 60PLN,i dzwonie prawie za free i po wykorzystaniu do kosza i znów przenoszę numer Ery do Pleya, i tak w koło. A co do Ery złodzieja to przy takim masowym rozdawaniu to czy ma 10 000 000mlm klijentów czyt.(jeleni).
 0