Łukasz Szewczyk21.03.2011 (15:45)2 komentarze

Simplus, mixPlus, 36.6: 20% więcej na wiosnę

Z okazji wiosny komórkowa sieć Plus dla użytkowników ofert Simplus, mixPlus, 36.6 i Sami Swoi przygotowała promocję, w ramach której przyznawane są dodatkowe złotówki na rozmowy, SMS-y, MMS-y czy Internet.
Promocja "20% więcej do doładowania na www" obejmuje użytkowników Simplusa  , 36i6  oraz mixPlusa , którzy w terminie od 21 do 25 marca 2011 roku dokonają zasilenia telefonu komórkowego kwota z przedziału od 50 do 99 zł.
Promocja dotyczy zasileń telefonów dokonanych przez Internet, na przykład za pomocą stron www operatora: www.zasilenia.simplus.pl (dla użytkowników Simplusa), www.zasileniamix.plus.pl (dla użytkowników mixPlus) i www.zasilenia.36i6.pl (dla użytkowników 36.6) oraz za pomocą internetowych serwisów transakcyjnych banków.

W ramach promocji, zasilenie telefonu jest premiowane zwiększeniem wartości konta o 20 proc. wartości dokonanego zasilenia do wykorzystania w dowolny sposób na wszystkie usługi telekomunikacyjne (m.in. na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci).

Promocją objęte są także zasilenia kont użytkowników Sami Swoi  w przedziale od 40 do 99 zł dokonane za pomocą między innymi strony www.zasilenia.samiswoi.pl.

Komentarze (1 - 2 z 2)

jak zawsze zapominaja o ludziach ktorzy doladowuja konto za 30zł
 0  
Po prostu - Plusowi zależy na doładowaniach wyższymi kwotami ;) I szkoda, że promocja taka krótka. Ostatnie podwójne doładowanie w Heyah trwało 2 miesiące, tu tylko kilka dni.
 0